بهترین آموزشگاه یوسی مس در شیراز


در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

یو سی مس چیست ؟

در ابتدا انجام 4 عمل ریاضی ، جذر و توان با استفاده از چرتکه برای کودکان 5 تا 13 سال و سپس یادگیری انجام همین اعمال به صورت ذهنی در کسری از ثانیه جزو آموزش یو سی مس است.آموزش یو سی مس با فعال سازی دو نیمکره چپ و راست مغز انجام می شود.

در ظاهر، می توان فرض کرد که محاسبات ، تمرکز اصلی این برنامه است و هدف نهایی این است که بتوانیم محاسبات برجسته را تنها با استفاده از ذهن انجام دهیم.

با این حال، این برنامه در تلاش است تا توانایی های ذهنی دیگری مانند تمرکز، مشاهده، گوش دادن، تخیل و تجسم و همچنین حافظه را توسعه دهد.

با بهترین آموزشگاه یوسی مس در شیراز آشنا شویم

 

 

بهترین آموزشگاه یوسی مس در شیراز تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
موسسه آموزشی پرورشی نوبنیاد05138903252مشهد - آب و برق - هفت تیر - انتهای هفت تیر - نرسیده به میدان ویلا - سمت چپ - پلاک 56
موسسه علمی آزاد هدایت09338117631 مشهد- شهرک غرب-بلوار اندیشه -اندیشه71/2 -مهر
واحد آموزشی شهید همت 05137511923 مشهد - چهارراه عبدالمطلب - نبش عبدالمطلب 21- واحد آموزشی شهید همت

وب سایت بیلبورد 24 بهترین آموزشگاه یوسی مس در شیراز را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

فواید یو سی مس

  1. یوس سی مس یا همان سیستم حساب ذهنی در واقع طرحی است برای توسعه ذهنی و رشد کودک
  2. توانایی تمرکز وحل مسئله را در کودکان افزایش می دهد
  3. مدیریت زمان یکی دیگر از فواید یادگیری یو سی مس است
  4. سرعت عمل کودک را در فعالیت ها  و بحران هایی که پیش رو دارد افزایش می دهد
  5. قدرت تصویر سازی خلاقیت ذهنی کودک را پرورش می دهد
  6. باعت افزایش اعتماد بنفس کودک می شود

چرتکه یو سی مس چیست؟

چرتکه ابزاری است که برای انجام محاسبات ذهنی سریعتر، استفاده می شود. بهترین آموزشگاه یوسی مس در شیراز از جمله آموزشگاه های سراسر کشور هستند که استفاده از چرتکه را برای انجام محاسبات ذهنی با سرعت ، آموزش می دهند.

 اثرات یادگیری چرتکه بر هوش و محاسبات ذهنی با معیارهای استاندارد پیشرو ارزیابی شده است و دانش‌آموزانی که تحت آموزش چرتکه قرار گرفتند نسبت به دانش‌آموزانی تحت آموزش نبودند ضریب هوشی بالاتری داشتند. یادگیری چرتکه نه تنها نمرات آنها را افزایش داد، بلکه زمان اتمام آزمون را نیز کاهش داد.

آموزش یو سی مس در بهترین آموزشگاه یوسی مس در شیراز چند ترم است؟

یو سی مس از سطح مبتدی شروع می شود و تا سطح پیشرفته ادامه دارد. در هر یک از این سطح ها (Grand Level ، Advance ،  Higher B ، Higher A  ، Intermediate B ، Intermediate A ،  Elementary B ، Elementary A) آموزش های استانداری به دانش آموزان داده می شود و باتوجه به سطح پیشرفتشانو شرکت در آزمون ورودی به سطح بعدی می تواند در سطح بالاتر به آموزش های خود ادامه دهند.

آزمون یو سی مس

یو سی مس تقریبا 80 نماینده در کل جهان دارد و ایران 42 امین عضو آن است . آزمون یو سی مس هر ساله برگزار می شود و رقابت ککنندگان با توجه به سن و سطح خود در این آزمون شرکت می کنند. تمام اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت نام در این آزمونو طلاع از زمانبندی و شرایط از سایت  UCMAS.ir توانید مشاهده کنید.

سطح های آزمون یو سی مس : Grand Level ، Advance ،  Higher B ، Higher A  ، Intermediate B ، Intermediate A ،  Elementary B ، Elementary A و فارغ التحصیلان کلاس یوسی مس نیز در این آزمون می توانند شرکت کنند.

شرکت کنندگان این آزمون در صورتی که سطح استانی و کشوری را پشت سر بگذارند می توانند به مسابقات جهانی یو سی مس راه پیدا کنند این مسابقه در سطح جهانی در کی از کشور های عضو یو سی مس برگزار می شود.

لوازم کلاس یو سی مس

اولین ابزاری که در کلاس یو سی مس استفاده می شود چرتکه یو سی مس است که از ان برای انجام 4 عمل اصلی ریاضایت استفاده می شود

هر دانش آموزش دو دفترچه باید داشته باشد که یکی ازآنها برای تمرینات شنیداری و دیگری برای تمرینات و تکنیک های تند خوانی استفاده می شود

هر سطح دارای دو جلد کتاب است و از سطح 2 یک جلد کتاب تمرین نیز خواهند داشت

برای اینکه دانش آموزان در محاسبه ذهنی تصویر مهره های چرتکه یو سی مس را به ذهن بیاورند کارت هایی به نام فلش کارت دارند که روی هر کدام تصویر مهره های چرتکه وجود دارد

 

 

مـطالـبی که شـاید به آنـها نیـاز داشـته باشـید
نماد اعتماد الکترونیک
دانلود برنامه اندروید


پرداخت اینترنتی با کارت های عضو شتاب


تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد