موسسه-گاما.webp

موسسه گاما : آموزشگاه برگزیده سال ۱۴۰۲

لیست بهترین آموزشگاه فن بیان در تهران


لیست-بهترین-آموزشگاه-فن-بیان-در-تهران
در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

یکی از مهمترین مهارت هایی که امروزه باید هر فردی برای موفق شدن در کسب و کار ، مراحل زندگی و برقراری ارتباطات موثر با افرا د جامعه دارد مهارت فن بیان است .

به عبارتی فن بیان توانایی صحبت کردن ، چگونگی ادای کلمات با لحن و شیوه مناسب و با بالاترین تاثیر بر روی مخاطب در هر زمان ، مکان و شرایط است فن بیان میتواند در زندگی شخصی ، اجتماعی و کاری افراد تاثیر بسزایی داشته باشد.

لیست بهترین آموزشگاه فن بیان در تهران تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
آموزشگاه فن بیان تهران 02191007510
آموزشگاه ۳%۰۹۱۲۰۰۴۶۶۲۴تهران، الهیه، خیابان فرشته (شهید فیاضی) بعداز خیابان شبدیز، مجتمع تجاری داریوش، بلوک B، طبقه اول، واحد ۲، مجموعه آموزشی مکتب سه درصد
آموزشگاه M.R TALK02144014295فلکه دوم صادقیه – پشت بیمارستان ابن سینا – خیابان شهید محمدکاظم اعتمادیان – پلاک ۴۰ – واحد ۲
انسان پویا۰۹۲۲۱۹۴۵۳۰۰تهران- ونک-خیابان ملاصدرا - خیابان خوارزمی - مجتمع ملاصدرا- بلوک ۳ طبقه همکف

وب سایت بیلبورد 24 لیست بهترین آموزشگاه فن بیان در تهران را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مزایای یادگیری فن بیان در آموزشگاه فن بیان در تهران چیست ؟

 1. افزایش اعتماد به نفس
 2. غلبه بر ترس ها
 3. روابط اجتماعی و فردی بالا
 4. نفوذ کلام هنگام صحبت در جمع یا مکالامات فردی
 5. افزایش موفقیت شغلی
 6. مدیریت زمان

حوزه های کاربردهای فن بیان

کاربرد فن بیان را می توان گفت نا محدود است اما در این جا تعدادی از آنها را برای شما خواهیم گفت:

اگر قصد سخنرانی و صحبت در جمع دارید با ثبت نام در بهترین آموزشگاه فن بیان در تهران و شرکت در دوره های فن بیان تخصص در این زمینه خواهید رسید.

افرادی که به شغل گویندگی و مجری گری علاقه مندن اما فن بیان خوبی ندارد پیشنهاد می شود دراین دوره های فن بیان شرکت کنند

گروه شغلی دیگری که می تواند از مزایای فن بیان استفاده کند وکلا هستند یک وکیل هر چقدر دانش قانونی داشته باشد ود رکار خود تبحر داشته باشد اما از فن بیان خوبی برخوردار نباشد قطعا موفق نخواهد بود.

زمانی که برای استخدام در موسسه یا شرکتی در مصاحبه حضوری شرکت می کنید اگر فن بیان خوبی نداشته باشید امکان پذیرفته شدن در آن مصاحبه و بدست آموردن شغل مورد علاقه خود را از دست خواهید داد.

یکی از مهمترین جاهایی که شما به فن بیان نیاز دارید و از اهمیت ویژه برخوردار است زندگی مشترک است . اگر شما ازعلم فن بیان بر خوردار باشید در زندگی مشترک خود برای بیان صحیح نیاز ها و رفع مشکلات بین خود و شریک زندگیتان بسیار موفق خواهید بود.

مشاوران و روانشناسان نیز از افرادی هستن که به داشتن فن بیان بالا برای تاثیر گذازی بیشتر بر روی مخاطب خود به ان نیازمند هستند.

فن بیان در فروش نیز کاربرد دارد.اگر قصد فروش محصولی را دارید در صورتی که فن بیان خوبی داشته باشید قطعا نسبت به رقبای خود بیشتر فروش خواهید داشت و می توانید به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شوید که هر چیزی که در اختیارتان قرار دهند به راحتی بفروشید.

این موارد و موارد بسیاری دیگر وجود دارد که اهمیت یاد گیری فن بیان را بسیار می کند.

یادگیری عوامل موثر در فن بیان در آموزشگاه فن بیان در تهران

از جمله عواملی که می تواند در فن بیان تاثیر گذار باشد نوع صدا در هنگام ادای کلمات و جملات است در اینجا منظور از نوع صدا ویژگی های ژنتیکی صدا نیست بلکه داشتن یک صدای استاتدارد ، که با تمرین و کارکردن بر روی آن می توان به آن دست یافت می باشد.

از جمله تمریناتی که برای داشتن یک صدای استاندارد ، قدرتمند و تاثیر گذار تمرینات تنفسی صحیح  است برای انجام این تمرینات به افراد متخصص مراجعه کنید.

تلفظ کردن صحیح حروف و کلمات

تلفظ صحیح حروف و کلمات در انتقال صحیح معنا و زیبایی جملات تاثیر گذار است. برای تبحر در این زمینه در آموزشگاه فن بیان در تهران نحوه تلفظ  مواردی مانند حروف باصدا ، حروف بی صدا تاکید بر تلفظ حروف اخر کلمات و حتی حروف میان کلمات آموزش داده می شود.

لحن تاثیر گذار گوینده یا سخنران

لحن فرد گوینده یا سخنران در فن بیان بسیار موثر است .لحن بیان به عبارتی همان احساس گوینده هنگام ادای کلمات و جملات است  .برای تاثیر گذار بودن لحن ، گوینده نه تنها باید دانش های لازم را برای صحبت کردن یا سخنرانی یاد بگیرد بلکه باید تخصص هماهنگ کردن ذهن و فکر خود را با موضوع سخنرانی داشته باشد به طوری که بتواند با مخاطب خود ارتباط صحیح گفتاری و شنیداری برقرار کند.

مدیریت کردن استرس در فن بیان

بخش مهمی که در دوره های آموزش فن بیان آموزش داده می شود و تمرینات مختص به خود را دارد کنترل و مدیریت استرس فرد سخنران یا گوینده در هنگام صحبت کردن است.

اگر قدرت کنترل استرس خود بهنگام سخنرانی را ندارید قطعا فن بیان خوبی نخواهید داشت بنابراین پیشنهاد می شود که حتما بر روی رفع این مسله بسیار تمرکز کنید و تمرینات مرتبط با آن را با دقت و به صورت مستمر پیگیری نمایید.

معرفی 9 مورد از بهترین کتاب های فن بیان ایرانی و خارجی

 1. سخنرانی های تد (کریس اندرسون)
 2. قدرت بیان (برایان تریسی)
 3. آیین سخنرانی (دیل کارنگی)
 4. فن بیان و تمرین های عملی (رضا شیر مرد)
 5. هنر سخنرانی (استفان ای لوکاس)
 6. آموزش فن بیان (احمد حلت)
 7. دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش دهند (فیل جونز)
 8. جادوی بداهه گویی (آندری سدنیف)
 9. فن بیان (اونجلین مچلین)

آموزش فن بیان در کودکان در بهترین آموزشگاه فن بیان در تهران

بسیاری از والدین در تهران به اهمیت و نقش فن بیان در زندگی پی برده اند و از همان زمان کودکی به دنبال بهترین آموزشگاه فن بیان در تهران برای کودک خود هستند.

آموزش فن بیان هر چقدر از سنین پایین تر شروع شود نتایج بهتر و بیشتری در زندگی کودک شما خواهد داشت. اموزش فن بیان در کودکان بر خجالت و کمرویی آنها بسیار تاثیر گذار ، قدرت اظهار نظر کردن در کودک را تقویت می کند وبه آنها یاد می دهد که جرات نه گفتن در مکان ها و زمانهایی که لازم است داشته باشند.

افزایش اعتماد به نفس و ورود کودک به اجتماع از دیگر مزایای ثبت نام کودک در آموزشگاه فن بیان تهران برای یادگیری اصولی فن بیان است.

مهارت های ارتباطی کودک شما با شرکت در دوره های فن بیان تقویت می شود و کودک یاد خواهد گرفت که در هر شرایط و مکانی با افراد چگونه ارتباط صحیح برقرار کند.

معرفی 8 کتاب های فن بیان کودکان

 1. کتاب چگونه فرزندی خوش سخن داشته باشیم (نویسنده ندا سعادتی)
 2. کتاب فن بیان کودکان (نویسنده مجتبی مصطفایی)
 3. کتاب راهنمای تقویت فن بیان کودکان (نویسنده سعید امام موسوی)
 4. کتاب فن بیان کودکان با نام قدرت بیان و هوش اجتماعی در موفقیت (نویسنده خانم مهدیه مقفی)
 5. کتاب اعتماد به نفس و فن بیان کودکان (نویسنده خانم مهناز دریایی)
 6. کتاب زبان بدن کودکان ریچارد وولفسون
 7. کتاب فن بیان کودکان با نام هوش کلامی بهارک (نویسنده وحیده رستمی)
 8. کتاب فن بیان کودکان و نوجوانان (نویسنده الهام هادیپور )

در صورتی که علاقه مند به دوره های حسابداری هستید لیست بهترین آموزشگاه حسابداری در تهران را مشاهده کنید.

تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد