موسسه-گاما.webp

موسسه گاما : آموزشگاه برگزیده سال ۱۴۰۲

بهترین کلینیک لاغری در اردبیل


بهترین-کلینیک-لاغری-در-اردبیل
در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

لاغری موضعی چیست؟

به روش هایی که برای از بین بردن چربی های مداوم در نواحی مانند کمر،باسن ،لگن ، اطراف لگن  اعمال می شود، لاغری موضعی یا کاهش وزن موضعی می گویند. امروزه روش های لاغری موضعی غیر جراحی از جذابیت ویژه برخوردار شده است.

روش‌های زیبایی لاغری موضعی که در سراسر جهان بسیار مورد توجه قرارگرفته اند، برای بسیاری از افرادی که با چربی‌های مداوم در قسمت‌های خاصی از بدن خود مشکل دارند، نجات بخش است.

 

بهترین کلینیک لاغری در اردبیل تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
کلینیک لاغری رادیکال09214981094خیابان حافظ-جنب دبیرستان سما

وب سایت بیلبورد 24 بهترین کلینیک لاغری در اردبیل را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

خلاص شدن از شر چربی های اضافی موضعی در کلینیک های لاغری که می توانند بدن را تغییر شکل دهند و از طریق رژیم غذایی یا ورزش نمی توان آنها را از بین برد،با استفاده از روش های لاغری موضعی بسیار راحت تر به نظر می رسد.

البته گاهی اوقات نیاز هست که از چندین روش لاغری موضعی برای خلاص شدن از شر بافت های چربی که باعث ظاهر بد بدن می شوند استفاده کرد. روش مناسب برای هرفرد پس از معاینه دقیق پوستی که توسط پزشک انجام می شود مشخص می شود.

قبل از انجام لاغری موضعی با مراجعه به بهترین کلینیک لاغری در اردبیل و دریافت مشاوره از متخصصان این کلینیک ها بهترین روش ها را برای لاغری خود انتخاب کنید.

انواع روش های لاغری موضعی در اردبیل

  1. لاغری موضعی با استفاده از دستگاه آر اف
  2. لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن
  3. لاغری موضعی با اندرمولوژی یا ال پی جی
  4. لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا
  5. لاغری موضعی با دستگاه جی فایو

لاغری موضعی با دستگاه rf در بهترین کلینیک لاغری در اردبیل

در این روش نیازی به بیهوشی نیست و دردی ایجاد نمی کند. این روش هم برای آقایان و هم برای خانم هایی که به دنبال اندامی محکم تر و خوش فرم تر هستند مناسب است.

همچنین برای درمان شرایط پس از زایمان عالی است و همراه با ماساژ پس از زایمان انجام می شود.

لاغری با دستگاه rf یک روش غیر تهاجمی است و به علت گرمایی که به لایه های زیرین پوست نفوذ می کنید باعث آزاد سازی اسید های چرب و انتقال آن به سیستم لنفاوی می شود از جمله مزایای این روش ان است که با تحریک بدن به کلازن سازی باعث سفت شدن بدن نیز می شود.

از این دستگاه برای لاغر سازی بازو ، ران ها ، شک و پهلو ، باسن ، ساق پا و سینه در مردان استفاده می شود.

مانند هر عمل زیبایی دیگری قبل و بعد از انجام لاغری موضعی با دستگاه آر اف باید از نوشیدن الکل ، سیگار کشیدن خود داری کنید .همچنین بعد از عمل لاغری موضعی از حرکات و ورزش های سنگین دوری کنید . 

لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن در اردبیل

این روش که به لاغری موضعی با اولتراسونیک کویتیشن نیز شناخته می شود یکی دیگر از روش های کانتورینگ بدن است که هیچ جای زخم یا برشی روی بدن به جای نمی گذارد.این روش با استفاده از امواج فرا صوت که دارای فرکانس کم ولی شدت بالایی است باعث شکسته شده چربی ها می شود این چربی ها توسط سیستم لنفاوی بدن جذب می شوند.

از جمله نکات مهم این است که این روش لاغری باعث کاهش وزن نمی شود و فقط روشی است برای کاهش سایز ناحیه هایی از بدن که نسب به رژیم غذایی و یا ورزش مقاومت نشان می دهند.

قسمت هایی از بدن که با این روش می توانید کاهش سایز دهید عبارتند از بازوها ، شکم ، ران و باسن.

تعداد جلسات اگر چه به سن و میزان چربی ناحیه ای که قصد کاهش سایز آن را دارید بستگی دارد اما تعداد دقیق جلسات توسط بهترین دکتر لاغری موضعی در اردبیل که به او مراجعه می کنید مشخص خواهد شد.

لاغری موضعی با ال پی جی

لاغری موضعی با ال پی جی یا اندرمولوژی که با نام لیپوماساژ نیز شناخته می شود غیر تهاجمی و بدون درد است. در این روش با استفاده از غلطک های مکانیک و مکنده و انجام ماساژ و فشرده سازی سلول های چربی و بیرون راندن سم های بدن لاغری موضعی صورت می گیرد.

این روش باعث تولید کلاژن و سفت و محکم شدن پوست می شود.چاقی موضعی تمام بدن ، لاغری موضعی ران ها ، باسن ، اطراف لگن با این روش قابل درمان هستند.

این روش برای بانوان باردار و بیمارانی که دارای بیماری یا ناراحتی های عروقی و کسانی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنند مناسب نیست.

اگر چه گفته می شود که درمان با این دستگاه را در برنامه  خود بگنجانید اما تعداد جلسات دقیق توسط پزشک شما مشخص می شود.

انجام لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا در کلینیک لاغری در اردبیل

در لاغری با دستگاه اگزیمیا از چند تکنولوژی استفاده می شود.این روش نیز غیر جراحی و بدون درد است. در مرحله اول برای فعال سازی کلاژن سازی و لایه برداری سلول ها از دستگاه میکرودرمولیفت استفاده می شود سپس از دستگاه لیزر که قابلیت انتخابی حذف سلول های چربی

را دارد کمک گرفته می شود و در مرحله سوم با استفاده از تکنولوژی اندورادیومگ با 4 نوع ماساژ حرکتی و تحریک مغناطیسی هر کدام از بخش ها به اکسیزن رسانی آن بخش کمک می شود و در نهایت با رادیوپوریشین تولید کلاژن و الاستین شدن پوست انجام می شود.

رفع سلولیت و کاهش چربی از مزایای این روش است.  این روش برای لاغری موضعی شکم ، پهلو ، باسن ، از بین بردن غبغب و همچنین چین و چروک استفاده می شود.

تعداد جلسات نیز از فردی به فرد دیگر متفاوت است و توسط پزشک مشخص می شود.

لاغری موضعی با دستگاه جی فایو

دستگاه جی فایو با تسمه لرزاننده ای که دارد موضع تحت عمل لاغری را ماساژ می دهد که باعث افزایش گردش خون در بدن ، شکسته شدن و تجزیه شدن رسوبات چربی موضع می شود.احیا و زنده کردن پوست با تحریک کلاژن و سم زدایی بدن ، کاهش مایعات اضافی بدن از جمله مزایای این روش است و البته تاثیر این روش نسبت به سایر روش های لاغری موضعی بر چربی های موضع کمتراست.

مزیت انتخاب بهترین کلینیک لاغری در اردبیل

سلامتی هر فردی مهمترین دارای او است بنابراین انتخاب بهترین کلینیک لاغری در اردبیل برای لاغری موضعی و حذف چربی های اضافی بدن تاثیر مستقیم بر روی سلامتی شما خواهد داشت.از جممله ویژگی هایی ک یک کلینیک لاغری باید داشته باشد عبارت است از:

  1. مشاوره دقیق با بیمار و تشخیص مناسب ترین روش لاغری برای فرد
  2. داشتن دستگاه های به روز و متخصصان خبره در حوزه لاغری
  3. داشتن محیط بهداشتی و مناسب به همراه کادر مجرب
  4. قیمت ها و هزینه های معقول داشته باشد
  5. مشاوره بعد از لاغری موضعی
تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد