موسسه-گاما.webp

موسسه گاما : آموزشگاه برگزیده سال ۱۴۰۲

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در سمنان


بهترین-دکتر-زاویه-سازی-صورت-در-سمنان
در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

زاويه دار كردن صورت گرد يكي از انواع اعمال پزشكي است كه در سالهاي اخير براي تغيير چهره انجام مي شود. دلیل این امر را می توان تغییر در تعریف افراد از زیبایی دانست، زیرا بر خلاف گذشته، صورت های گرد طرفداران زیادی ندارد. امروزه چهره های زاویه دار به عنوان چهره های جذاب به حساب می آیند. زاویه دار کردن صورت گرد روش های مختلفی دارد که در این مقاله به بررسی آنها و همچنین معرفی بهترین دکتر زاویه سازی صورت در شیراز می پردازیم.

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در سمنان تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
کلینیک زیبایی دکتر بابک یغمایی0233345946سمنان_ بلوار ۱۷ شهریور_ جنب داروخانه دکتر خسروانی
کلینیک زیبایی دکتر عزیززاده02333341455سمنان_ انتهای بلوار ولیعصر_ سه راه شریعتی_ ساختمان پزشکان باران_ طبقه سوم

وب سایت بیلبورد 24 بهترین دکتر زاویه سازی صورت در سمنان را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

دلیل محبوبیت زاویه سازی صورت گرد چیست؟

زاویه دار کردن صورت باعث جذابیت بیشتر آن می شود. تمام اجزای صورت در زیبایی انسان تاثیر دارد و این باعث می شود افراد به جزئیات آن توجه کنند. البته استانداردهای زیبایی در فرهنگ های مختلف متفاوت است.

به عنوان مثال، شرقی ها چهره های مستطیلی را دوست دارند، در حالی که غربی ها چهره های V شکل را ترجیح می دهند.

البته گذر زمان نیز در این امر نقش داشته است. در گذشته صورت های گرد، اندام های قوی، چشم های درشت و ابروهای کمانی از معیارهای زیبایی محسوب می شدند. اما اکنون گونه های برجسته، لبخند زیبا و زاویه صورت، زیبایی چهره را مشخص می کند.

در بین زوایه‌سازی اشکال مختلف صورت، زاویه‌سازی صورت گرد از محبوبیت بیشتری برخوردار است. زیرا چانه را باریک می کند و صورت را جوان می کند. همچنین افراد را لاغرتر نشان می دهد.

راه های زاویه دادن به صورت گرد بهترین دکتر زاویه سازی صورت در سمنان 

به طور کلی برای صورت های گرد می توان از انواع روش های زاویه دار جراحی و غیرجراحی استفاده کرد. در ادامه روش هایی را که برای زاویه دادن به صورت های گرد و دایره ای استفاده می شود ذکر کرده ایم.

زاویه سازی با نخ

در این روش از نخ های قابل جذب پلی دیوکساندون استفاده می شود. با کمک این نخ ها می توان پوست را کشید. این نخ ها زیر پوست قرار می گیرند و پس از 6 تا 8 ماه جذب می شوند. این روش موقتی است.

مزایای کانتورینگ یا زاویه سازی صورت با نخ:

  • این روش برای بیمار خطرناک نیست.
  • نخ ها باعث ایجاد حساسیت نمی شوند.
  • نخ ها می توانند در بدن جذب شوند.
  • دوره نقاهت این روش بسیار کوتاه است.

زاویه سازی صورت گرد با تزریق چربی

در این روش بافت چربی شکم  یا ران برداشته و تزریق می شود. مدت زمان این روش 45 دقیقه تا یک ساعت است و برخلاف تصور اکثر افراد، برداشتن چربی از ناحیه شکم یا ران در این روش با لیپوساکشن کاملا متفاوت است.

بنابراین، برداشتن چربی برای تزریق نقشی در کاهش یا افزایش وزن افراد ندارد.

زاویه سازی یا کانتورینگ صورت گرد با تزریق ژل

این روش طرفداران زیادی دارد و به راحتی در هر نقطه از صورت با تزریق فیلرهای پوستی و فرم دادن به آن به دلخواه انجام می شود. اگر گونه های شما به دلیل افزایش سن یا هر دلیل دیگری چروکیده شده باشد، ژل به آن نواحی نیز تزریق می شود.

در این روش زاویه چانه راحت تر و بهتر است و می توان آن را به شکل V درآورد. این روش در بسیاری از افراد نتایج چندانی نخواهد داشت

ژل های ساخته شده از اسید هیالورونیک و کلسیم طرفداران بیشتری دارند زیرا این مواد در بدن نیز یافت می شوند.

در این روش از دو روش کانولا و سوزنی در ناحیه چانه استفاده می شود.

مدت آن ممکن است کمتر از 10 دقیقه باشد. ماندگاری زاویه سازی صورت گرد با ژل پرکننده به نوع ژل و فیلر بستگی دارد. 9-12 ماه ادامه خواهد داشت.

در سال های اخیر، زاویه بندی صورت با ژل یکی از رایج ترین روش های پزشکی برای ایجاد زاویه استخوان فک بدون جراحی بوده است. 
 

کانتورینگ صورت با بوتاکس توسط بهترین دکتر زاویه سازی صورت در سمنان

در این روش بوتاکس به قسمت هایی از چانه تزریق می شود تا چانه کوچکتر به نظر برسد. این روش بدون جراحی انجام می شود و بیمار در حین آن کوچکترین دردی را احساس نمی کند.
این روش برای کسانی که می خواهند قسمت پایین صورتشان کشیده تر به نظر برسد یا افرادی که فک مربعی دارند بسیار مناسب است.

 گزینه های درمانی مختلفی برای تغییر فرم صورت و زاویه دار کردن صورت گرد وجود دارد. به همین دلیل در گام اول بهتر است با یک متخصص دهان، فک و صورت و بهترین دکتر زاویه سازی صورت در سمنان مشورت کنید تا در مورد بهترین روش درمانی و نحوه انجام آن اطلاعات کسب کنید. در این شرایط پزشک با ارزیابی ساختار، زوایای و تناسبات صورت و همچنین وضعیت عمومی پوست صورت همراه با تصویر مورد نظر شما، دوره درمانی خاصی را برای شما طراحی می کند.

پروسه زاویه دار کردن صورت و اصلاح فرم آن چقدر طول می کشد؟

فرآیند اصلاح شکل و زاویه صورت گرد توسط بهترین دکتر زاویه سازی صورت در سمنان بسته به اینکه چه تعداد روش درمانی استفاده می شود، می تواند از 30 دقیقه تا بیش از 1 ساعت طول بکشد.

تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد