بهترین مرکز اندولیفت در اصفهان

قبل از معرفی بهترین مرکز اندولیفت در اصفهان اول با این روش جدید زیبایی صورت آشنا شویم. اندولیف یک روش لیزری نوآورانه و کم تهاجمی است که کل صورت را بازسازی می کند. افتادگی خفیف پوست و تجمع چربی در یک سوم پایینی صورت (چانه دوتایی، گونه ها، دهان، خط فک) و گردن را اصلاح می کند و همچنین می تواند برای کاهش شلی پوست پلک پایین استفاده شود. علاوه بر این، بازسازی پوست را تقویت کرده و شلی پوست صورت و گردن را کاهش می دهد.

بهترین مرکز اندولیفت در اصفهان تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
دکتر الهه قانعی03136284115 اصفهان- چهارباغ بالا-روبروی شرکت زمزم- مجتمع کاویان- طبقه دوم- واحد 211
دکترهما فاتحی09135116500اصفهان-خیابان آمادگاه - ساختمان آژند- بلوک B -طبقه سوم- واحد 309
کلینیک نیلا03137759050 اصفهان- خیابان سهروردی -مجتمع اداری سپیدار- طبقه اول
مرکز تخصصی اندولیفت سینایار ۰۳۱۳۶۶۴۰۰۰۸اصفهان – خیابان شیخ صدوق شمالی – نبش کوچه ۴۱
دکتر علی رضا واعظ شوشتری36284487 031اصفهان - خیابان توحید میانی - قبل از چهارراه پلیس - مقابل اداره ثبت - ساختمان آریا - طبقه اول

وب سایت بیلبورد 24 بهترین مرکز اندولیفت در اصفهان را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

فناوری اندولیفت یک درمان جراحی نیست، بلکه شامل یک نوک میکروفیبر است که سپس مستقیماً در زیر ناحیه افتادگی پوست قرار می‌گیرد که باید هدف قرار گیرد. سپس انرژی لیزر در عرض چند دقیقه منتقل و تکمیل می شود.

استفاده از میکروفیبر هیچ اثری از درج باقی نمی گذارد. این فناوری درمانی به تشکیل کلاژ جدید از طریق افزایش دمای زیر پوست کمک می کند و باعث می شود چربی زیر پوست تجزیه شود.

این کار برای مشکلات خط فک، سفت کردن پوست و خطوط صورت بسیار خوب عمل می کند. درمان با خنک کننده هوا در کنار هر گونه ناراحتی انجام می شود و می تواند حدود 45 دقیقه طول بکشد.

قبل از شروع درمان‌های اندولیفت، یک مشاوره در بهترین مرکز اندولیفت در اصفهان برای بحث در مورد اهداف پوست و سابقه پزشکی خود داتشه باشید تا مطمئن شوید کاندید مناسبی هستید.

چند مورد که با فناوری اندولیفت قابل درمان است: - شفاف سازی خط فک - اصلاح کیسه پلک پایین - لیفت ابرو - سفت کردن خطوط دور گردن - سفت شدن پوست – تجزیه چربی

چرا اندولیفت را انتخاب کنیم؟

 1. یک جایگزین جدید لیزر برای لیفتینگ جراحی یا لیپوساکشن برای کاهش چربی و سفت کردن پوست
 2. بازسازی می کند
 3. تولید کلاژن را افزایش می دهد
 4. یک روش کم تهاجم است
 5. بدون چاقوی جراحی، بدون جای زخم، بدون استراحت
 6. یک درمان بدون درد با نتایج فوری مورد نیاز است
 7. این درمان مزایای لیفت صورت جراحی را ارائه می دهد، اما اسکالپل، اسکار، بیهوشی ندارد و بدون درد است

اندولیفت چگونه انجام می شود؟

درمان اندولیف اندو بافتی (بینابینی) است و از طریق فیبرهای میکرو نوری یکبار مصرف خاص، به نازکی مو، عمل می کند، که به راحتی زیر پوست به هیپودرم سطحی وارد می شود. سپس حرارت انتخابی ناشی از لیزر، چربی را ذوب می کند، که از سوراخ های ورودی میکروسکوپی در ناحیه تحت درمان می ریزد.

و به طور همزمان باعث جمع شدن فوری پوست و کاهش شلی پوست به دلیل فعال شدن نئوکلاژنز و عملکردهای متابولیک در ماتریکس خارج سلولی می شود. سفت کردن پوست ایجاد شده توسط اندولیفت به شدت با انتخاب پرتو لیزر مورد استفاده مرتبط است، یعنی به تعامل خاص نور لیزر که به طور انتخابی به دو هدف اصلی بدن انسان برخورد می کند: آب و چربی.

تاثیر و ماندگاری انجام اندولیفت در بهترین مرکز اندولیفت در اصفهان

نتایج روشاندولیفت نه تنها بلافاصله قابل مشاهده است، بلکه تا چندین ماه پس از انجام این روش بهبود می یابد، زیرا کلاژن اضافی در لایه های عمیق پوست ساخته می شود.
بهترین لحظه برای قدردانی از نتایج به دست آمده پس از 6 ماه است. به طور معمول فقط یک درمان مورد نیاز است، اما مانند همه روش‌ها، پاسخ و مدت اثر بستگی به هر بیمار دارد و اگر پزشک لازم بداند، اندولیفت می‌تواند بدون عوارض جانبی تکرار شود.

چه کسانی می توانند اندولیفت انجام دهند؟

فناوری اندولیفت را می توان با خیال راحت بر روی انواع پوست و مراجعین انجام داد، به جز کسانی که باردار، شیرده هستند، یا افرادی که دارای برخی بیماری های خودایمنی یا عفونت های فعال در ناحیه درمان هستند. کاندیدای ایده آل کسی است که متوجه کاهش قابل توجهی از خاصیت ارتجاعی پوست شده باشد یا کسانی که بافت چربی اضافی دارند.

آیا اندولیفت درد دارد؟

اندولیفت از فیبرهای نوری لیزری نازک به اندازه مو استفاده می کند که تنها با یک سوراخ کوچک می توان آنها را وارد کرد. نیازی به بیهوشی عمومی یا بخیه نیست. معمولاً ناحیه تحت درمان در مدت کوتاهی پس از درمان قرمز و متورم می شود، اما معمولاً بیش از چند ساعت طول نمی کشد. برای به حداقل رساندن ناراحتی، در طول عمل از بی حسی موضعی استفاده می شود. از آنجایی که اندولیفت یک روش کم تهاجمی است، بیماران می توانند مدت کوتاهی بعد با کلینیک را ترک کنند.

اندولیفت چه مناطقی را می تواند درمان کند؟

لیزرهای مورد استفاده در درمان بسیار قابل تنظیم هستند، به این معنی که می توان مناطق مختلف را به طور همزمان درمان کرد و مشکلات متعددی را برطرف کرد. این درمان بیشتر در چهار ناحیه صورت استفاده می شود که در آن گردن، گردن و زیر چانه، پلک های تحتانی قرار می گیرند. هر منطقه به طور جداگانه درمان می شود و حدود 45 دقیقه طول می کشد تا تکمیل شود. در برخی موارد، دو ناحیه درمانی را می توان به طور همزمان درمان کرد. اندولیفت همچنین می تواند برای پوست سرسخت و تجمع چربی در سایر نواحی بدن مانند بازو داخلی، شکم، قسمت داخلی ران، زانو و مچ پا مفید باشد. می توان از آن برای کاهش ظاهر سلولیت استفاده کرد.

مراقبت های بعد از اندولیفت

برای اندولیفت مراقبت های پس از آن لازم نیست. یکی از بزرگترین مزایای آن سرعت بهبودی سریع است. از آنجایی که این یک روش کم تهاجمی است، پس از اندولیفت نیازی به بانداژ نیست و معمولاً می توانید در همان روز به فعالیت های عادی روزانه خود بازگردید. هر گونه ناراحتی که مستقیماً پس از عمل ایجاد شود، معمولاً ظرف 48 ساعت ناپدید می شود.

خطرات اندولیفت

 • درمان نور لیزر اندولیفت یکی از ایمن ترین روش ها در پزشکی زیبایی است.
 • موارد بسیار کمی وجود دارد که در آن یک بیماری از قبل موجود مانند یک بیماری خودایمنی یا عفونت پوستی در درمان اختلال ایجاد کند.
 • همچنین یک پزشک باید هرگونه حساسیت یا عدم تحمل به بی حس کننده موضعی مورد استفاده را برای شخص را در نظز بگیرد
 • هر گونه خطر جزئی مانند اینها در طول مشاوره اولیه شما در بهترین مرکز اندولیفت در اصفهان قبل از عمل به طور کامل باید بررسی و ارزیابی شود.
 • انجام این روش برای زنان باردار یا شیرده توصیه نمی شود.

اشتراک گذاری
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
جـدیدتـرین مطـالب