موسسه-گاما.webp

موسسه گاما : آموزشگاه برگزیده سال ۱۴۰۲

بهترین مرکز کربوکسی تراپی در اصفهان


بهترین-مرکز-کربوکسی-تراپی-در-اصفهان
در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

کربوکسی تراپی چیست؟

کربوکسی تراپی یک گاز CO2 است که سیاهی دور چشم را کاهش می دهد، ترک های پوستی و سلولیت را بهبود می بخشد و پوست را سفت می کند.

نتایج پس از دومین یا سومین درمان یک برنامه یا دوره 4 تا 6 هفته ای قابل مشاهده خواهد بود. پس از درمان، بسته به ناحیه تحت درمان و حساسیت پوست، ممکن است کبودی وجود داشته باشد که پس از 3-7 روز کاهش پیدا می کند.

بهترین مرکز کربوکسی تراپی در اصفهان تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
دکتر علی رضا واعظ شوشتری03136284487 اصفهان - خیابان توحید میانی - قبل از چهارراه پلیس - مقابل اداره ثبت - ساختمان آریا - طبقه اول
کلینیک باران کربوکسی تراپی𝟬𝟵𝟭𝟮𝟴𝟯𝟯𝟭𝟬𝟯𝟵⁣⁣⁣⁣اصفهان -خیابان-شیخ صدوق شمالی
کلینیک ژالان0313434937اصفهان - خیابان گلخانه-نرسیده به چهار راه نیروی هوایی
دکتر علیرضا واعظ شوشتری03191620100اصفهان - خیابان توحید میانی - قبل از چهارراه پلیس - مقابل اداره ثبت - ساختمان آریا - طبقه اول
دکتر حمید قاسمی03136644500اصفهان خیابان فیض جنب بانک صادرات ساختمان نگین طبقه دوم

وب سایت بیلبورد 24 بهترین مرکز کربوکسی تراپی در اصفهان را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

کربوکسی تراپی یک درمان جدید، ساده و اثبات شده ضد پیری است که با بهبود متابولیسم بافتی و پرفیوژن به طور چشمگیری ظاهر سلولیت را کاهش می دهد. درمان ها برای درصد بالایی از بیماران سریع، راحت و موثر هستند.کربوکسی تراپی یک روش زیبایی غیر جراحی است که شامل تزریق دی اکسید کربن (CO2) به بافت زیر جلدی از طریق یک سوزن کوچک است.

کربوکسی تراپی در موارد زیر قابل استفاده است:

 1. صورت
 2. پلک ها
 3. گردن
 4. بازوها
 5. پاها
 6. باسن

آیا کربوکسی تراپی درد دارد؟

کربوکسی تراپی زمانی که برای کاهش چربی یا سلولیت بر روی بدن انجام می شود می تواند کمی ناراحت کننده باشد. برخی از بیماران آن را دردناک نمی دانند.

هنگامی که به عنوان کاهش حلقه های سیاه انجام شود بدون درد است.

هنگامی که کربوکسی تراپی برای درمان علائم کشش و اسکار استفاده می شود، نسبتاً بدون درد است. این به این دلیل است که بافت اسکار اعصاب ندارد. ممکن است احساس خارش داشته باشید زیرا علائم کشش در طول عمل متسع می شوند. خارش باید در عرض 5 دقیقه برطرف شود.

افرادی که از کربوکسی تراپی برای درمان سلولیت و رسوبات چربی استفاده می کنند ممکن است در حین تزریق احساس فشار کنند، مشابه احساسی که در آزمایش فشار خون احساس می شود. این ناشی از انبساط گاز است.

مناطق تحت درمان پس از درمان تا 24 ساعت احساس گرما و گزگز خواهند داشت زیرا گاز دی اکسید کربن کار خود را انجام می دهد و گردش خون بهبود می یابد. اما شما باید بتوانید روال عادی خود را پس از پایان عمل انجام دهید.

مراقبت های بعد از کربوکسی تراپی چیست ؟

هنگام درمان ترک‌های پوستی و سلولیت، کبودی به دلیل ماهیت حساس و سبک کربوکسی که برای به دست آوردن نتیجه باید انجام شود، بسیار رایج است

کربوکسی تراپی چگونه انجام می شود؟

 • ویژگی های این روش بر اساس قسمتی از بدن که تحت درمان قرار می گیرد متفاوت است. اما مکانیک این روش یکسان است.
 • یک مخزن گاز دی اکسید کربن به یک تنظیم کننده جریان با لوله پلاستیکی متصل است. پزشک با دقت میزان جریان گاز از مخزن را تنظیم می کند.
 • گاز از طریق تنظیم کننده جریان و به لوله های استریلی که دارای یک فیلتر در انتهای آن است، ساطع می شود.
 • فیلتر هر گونه ناخالصی را قبل از رسیدن به بدن می گیرد. سپس گاز از طریق یک سوزن بسیار کوچک در طرف مقابل فیلتر عبور می کند. پزشک گاز را به زیر پوست از طریق سوزن تزریق می کند.
 • این روش تقریباً کاملاً بدون درد است. برخی از پزشکان قبل از وارد کردن سوزن، کرم بی حس کننده را روی محل تزریق می مالند. با وجود فقدان درد، برخی افراد گزارش می دهند که مدت کوتاهی پس از آن احساس عجیبی می کنند.
 • کربوکسی تراپی یک روش سرپایی است و معمولاً تنها 15 تا 30 دقیقه طول می کشد تا کامل شود.

کربوکسی تراپی برای ترک پوستی در بهترین مرکز کربوکسی تراپی در اصفهان

در طول سال‌ها، مردم همه چیز را از رژیم‌های غذایی، ورزش، کرم‌ها، اندرمولوژی و لیپوساکشن امتحان کرده‌اند تا از شر ترک های پوستی و یا سلولیت ها که تقریباً 90 درصد از جمعیت زنان را مبتلا می‌کند خلاص شوند.

نشان داده شده است که کربوکسی تراپی این سلول های چربی را بدون آسیب رساندن به ساختارهای پوست اطراف از بین می برد.

کربوکسی تراپی به طور موفقیت آمیزی برای کوچک کردن چانه ها، کاهش چربی پشت  که در امتداد خط سوتین برآمده است، کاهش چربی بازوها، و برای درمان سلولیت روی پاها، بدون جراحی استفاده شده است.

تا به حال، ترک‌های پوستی تقریبا غیرقابل درمان بودند. کربوکسی تراپی می تواند با افزایش جریان خون به این مناطق ضعیف عروقی و نقبض کردن این ناحیه ها، باریک تر و ترکیب بهتر آنها با پوست اطراف، در از بین بردن ترک ها مفید باشد.

تعداد جلسات کربوکسی تراپی بری ترک های پوستی

بین 15 تا 20 جلسه برای به حداقل رساندن سلولیت مفید است.

درمان ها معمولا یک روز در میان برنامه ریزی می شوند، اگرچه گاهی اوقات دو یا حتی یک جلسه در هفته کافی است. درمان های برنامه ریزی شده شما به میزان سلولیت شما بستگی دارد.

هر جلسه بسته به اندازه و تعداد نواحی درمان شده بین 10 تا 25 دقیقه طول می کشد.

بعد از جلسه پنجم ممکن است متوجه شوید که پوست شما به طور قابل توجهی سالم تر به نظر می رسد. در حدود 8 تا 10 جلسه، سفت تر بودن پوست خود را مشاهده خواهید کرد.

ماندگاری کربوکسی تراپی ترک های پوستی انجام شده در بهترین مرکز کربوکسی تراپی در اصفهان

به طور متوسط ، بیماران به مدت 5 تا 6 ماه از نتایج کربوکسی تراپی لذت می برند، اما نتایج فردی شما کاملاً به شما بستگی دارد.

پس از جلسات اولیه، دو بار درمان در سال می تواند به شما در حفظ نتایج کمک کند.

با پیروی از یک رژیم غذایی سالم، انتخاب مکمل های غذایی مناسب و ورزش منظم، اثرات آن می تواند برای سال ها قابل مشاهده باشد.

عوارض کربوکسی تراپی چیست؟


کربوکسی تراپی یک روش نسبتاً ایمن است که تقریباً هیچ عارضه جانبی ندارد.

افراد ممکن است در محل تزریق، به ویژه در بازوها و پاها، کبودی داشته باشند. این کبودی باید ظرف یک هفته برطرف شود.

افرادی که روش کاهش چربی یا سلولیت را انجام می دهند نیز نباید به مدت 24 ساعت خود را در آب غوطه ور کنند، از جمله شنا یا استفاده از وان.

 کربوکسی تراپی برای لک صورت

با تزریق دی اکسید کربن به پوست، یک محیط اسیدی ایجاد می شود. این به ارگانیسم ما سیگنال می دهد که اکسیژن را به بافت در ناحیه تحت درمان ایمن کند و فاکتورهای رشد طبیعی را انباشته کند.

طی چند روز پس از درمان، افزایش توزیع طبیعی اکسیژن در محل‌های مصرف وجود دارد، یک میکروسیرکولاسیون کاملاً جدید ایجاد می‌شود، تخلیه لنفاوی افزایش می‌یابد و به این ترتیب بازسازی پوست به روش طبیعی حاصل می‌شود.

ازجمله فواید کربوکسی تراپی برای لک صورت در بهترین مرکز کربوکسی تراپی در اصفهان عبارتند از:

 1.  سفت کننده و روشن کننده بافت
 2.  بازسازی پوست
 3.  هیدراتاسیون
 4.  کاهش ظاهر خطوط ریز
 5.  کاهش حلقه های تیره زیر چشم
 6.  بهبود در گردش خون
 7.  زهکشی لنفوئید بهبود یافته است  
مـطالـبی که شـاید به آنـها نیـاز داشـته باشـید
تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد