موسسه-گاما.webp

موسسه گاما : آموزشگاه برگزیده سال ۱۴۰۲

لیست بهترین آموزشگاه تاتو در تبریز


لیست-بهترین-آموزشگاه-تاتو-در-تبریز
در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

یکی از موارد زیبایی که این روزها نوجوانها و جوانها به دنبال آن هستند تاتو صورت ، تاتو بدن ، تاتو خط چشم ، تاتو ابرو، تاتو لب و... است.

تاتو چیست ؟

تاتو انجام طراحی ، نقش ، حرف یا نوشته ای بر روی بدن و یا ترمیم بعضی از قسمت ها مانند ابرو توسط دستگاه مخصوص تتو و جوهر یا رنگ است که به زیر پوست فرد تزریق می شود.

بازار کار تاتو این روزها داغ است و خیلی از افراد مشغول به یادگیری این حرفه برای ورود به بازار کار هستند و یا اینکه می خواهند آموزش ببینند و وارد این حرفه شود.

اما اینکه چگونه یک تاتو کار حرفه ای و مجاز باشید و برای آموزش به کجا مراجعه کنید در این مقاله به آن خواهیم پرداخت و لیست بهترین آموزشگاه تاتو در تهران را برای شما جمع آوری خواهیم کرد.

لیست بهترین آموزشگاه تاتو در تبریز تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
تتو هادی 09146407648 تبریز، بلوار توانیر
آموزشگاه آرایشگری نازآفرین تبریز۰۴۱۳۶۵۵۸۹۳۴ تبریز، خیابان عباسی، مابین طاق و شهدا، جنب دبیرستان دخترانه کلکتچی
عسل بدرقه۰۹۰۵۶۰۲۲۳۹۴تبریز

وب سایت بیلبورد 24 لیست بهترین آموزشگاه تاتو در تبریز را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

در آموزشگاه تاتو در تبریز چه چیزهایی آموزش داده می شود؟

در یک مرکز آموزش تخصصی تاتو در تبریز شما با مواردی از قبیل : آشنایی با ابزارها و سوزن های تاتو ، تکنیک ها و روش های انجام تاتو مثل چگونگی انجام آستر ، سایه زدن و پرکردن طرح ، تشخیص انواع مختلف پوست و انتخاب رنگ مناسب برای تاتو ، چگونگی انتقال شابلون به روی بدن ، ترکیب مواد مصرفی و در نهایت انجام تاتو آشنا خواهید شد.

سه مرحله آموزش تاتو :

تکنیک های تاتو

مهمترین بخش آموزش تاتو در تبریز آموزش تکنیک های تاتو که شامل نقاشی ، سیاه قلم و طراحی است با آموزش تکنیک های تاتو روی بدن شما قادر خواهید بود هر طرحی را رو بدن نقاشی و یا طراحی کنید.اگر قدرت و توانایی خود را در این بخش بالا نبرید هر چند که تاتو کار ماهری باشید قطعا نتیجه کار چیز دلچسبی نخواهد بود بنابراین این یکی از بخش های آموزش تاتو بدن است که باید بر روی آن کار کنید و تا اینکه تسلط کافی را بدست بیاورید.

معرفی و شناخت لوازم تاتو بدن

آشنایی و شناخت لوازم تاتو بدن بخش دوم آموزش هنر تاتو بدن در مرکز تخصصی بدن در تبریز است . نحوه استفاده صحیح از ابزاهای تاتو و به کار گیری آنها برای تاتو بدن و ... جزو مهمترین مواردی است که یک تاتو کار حرفه ای باید بلد باشد. این ابزار شامل دستگاه مخصوص تاتو ، سوزن ها مختلف با شماره بندی های متفاوت و رنگ یا جوهر مخصوص تاتو،کرم های بی حس کننده و شابلون است و تاتو کاری باید بداند که کدام ابزار و برای کدام طرح باید استفاده شود.

آموزش کار با دستگاه تاتو بدن

نحوه کار کردن و تنظیم کردن دستگاه تاتو بدن را به عنوان تاتو کار باید بلد باشید و آموزش ببینید.پر استفاده ترین آنها دستگاه های کویل ، روتاری ، مگنتی ، دستگاه تاتو پن ، دستگاه تاتو پنوماتیک و دوکاره هستند.

بعد از شرکت در کلاس تاتو در تبریز و دریافت آموزش ها می توانید وارد بازار کار شوید و یکی از نکات مهمی که در این حرفه باید به آن دقت کنید بهداشت مرتبط با وسایل ، میزکار و هر نوع وسیله ای که استفاده می کنید است.

تاتو در قسمتهای مختلفی از بدن یا کل بدن انجام می شود اما برای چه قسمت هایی از بدن می توان تاتو انجام داد به لیست زیر توجه کنید:

 • تاتو ابرو
 • تاتو خط چشم
 • تاتو خط لب و رژلب
 • تاتو کف سر
 • تاتو دست
 • تاتو بدن
 • تاتو صورت

همانطور که می دانید تاتو فقط جنبه زیبایی ندارد بلکه به جهت پوشاندن جای زخم و نواقص در بین خانم ها و آقایان انجام می شود.

آموزش انواع تاتو در بهترین آموزشگاه تاتو در تبریز

اگر بخواهیم بر اساس میزان زمان ماندگاری تاتو تقسیم بندی انجام دهیم دو نوع تاتو وجو دارد :

تاتو موقت : در این روش که مدت زمان ماندگاری تاتو به عمقی یا سطحی انجام شدن تاتو و رنگی که استفاده شده است بستگی دارد و بین 1 روز تا چند ماه می تواند دوام داشته باشد.

تاتو دائم : در تاتو موقت طرح به روی پوست منتقل می شود و سپس با تزریق جوهر این طرح روی پوست به صورت دائمی طراحی می شود.

آموزش انواع تاتوهای موقت در بهترین مرکز تاتو در تبریز شامل:

تاتو با اسپری های ضد آب که دوام آنها تا یک هفته است و با کرم های روغنی پاک می شوند، آموزش تاتو موقت به وسیله رنگ های طبیعی مثل رنگ سبزیجات که تا چند هفته دوام خواهند داشت ، انجام تاتو توسط دستگاه گران قیمت پرینکر با این مزیت که طرح در چند ثانیه روی بدن منتقل می شود و در نهایت آموزش تاتو موقت به شیوه تاتو دائمی با این تفاوت که رنگ و جوهر ان متفاوت است و به خودی خود پاک می شود.

سرفصل های آموزش دوره تاتو آرتیست در تبریز

 1. تئوری های تاتو بدن
 2. ابزار و لوازم تخصصی تاتو چیست؟
 3. آشنایی با انواع دستگاه های تاتو
 4. اموزش انواع سوزن تاتو و نحوه کاربرد آنها
 5. پوست شناسی و اماده سازی پوست برای انجام تاتو
 6. بی حسی ها و روش های استفاده از آنها
 7. انواع سبک های تاتو
 8. معرفی انواع رنگ تاتو و چگونگی ترکیب کردن آنها
 9. چگونگی شابلون سازی و اجرای طرح روی پوست
 10. انواع سایه ها
 11. انتقال استاندارد رنگ به زیر پوست
 12. طراحی های تک بعدی و چند بعدی
 13. انجام فیلینگ یا یکپارچکی طرح
 14. روش های ترمیم تتو بدن

هزینه آموزش تاتو بدن در تبریز

هزینه آموزش تاتو در آموزشگاه تاتو در تبریز به تعداد افراد شرکت کننده یا به عبارتی به خصوصی ، نیمه خصوصی و یا گروهی بودن آموزش ، تعداد ساعات و جلسات آموزش ، حضوری یا غیر حضوری بودن آموزش  و حتی اساتیدی که آموزش می دهند (اساتید برخی از آموزشگاه ها بین المللی هستند) متفاوت است.

ویژگی های بهترین آموزشگاه تاتو در تبریز و سوالات شما

انتخاب یک آموزشگاه تاتو معتبر بخش اصلی ورود به دوره آموزش تاتو است ، تسلط و حرفه ای بودن مدرس تاتو ، زیر نظر فنی و حرفه ای بودن آموزشگاه تاتو ، آموزش طبق متدهای جدید و به روز ، فراهم آوردن امکان آموزش بر روی پوست مصنوعی و طبیعی ، داشتن پشتیبانی پس از پایان دوره از ویزگی های انتخاب یک آموزشگاه تاتو است. در زیر تعدادی سوال برای شما قرار داده ایم تا قبل از ثبت نام در کلاس و دوره های تاتو آرتیست در تبریز از مسئول ثبت نام بپرسید:

 1.  دوره تاتو بدن نیاز به گذراندن دوره پیشنیاز دارد یا خیر؟
 2. مدت زمان دوره آموزش تاتو چقدر است؟
 3. آیا مدرک معتبری که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور صادر شود یا مدرک بین المللی ارائه می شود؟
 4. اساتید دوره بین المللی هستند یا خیر؟ در صورتی که قصد دارید توسط یک استاد بین المللی تاتو آموزش ببینید.
 5. هزینه دوره تاتو آرتیست چقدر است؟
 6. آموزش تاتو روی پوست مصنوعی انجام می شود یا طبیعی؟
 7. امکان شروع به کار پس از گذراندن دوره را دارم؟

آیا آموزش تاتو در تبریز و انجام آن غیر قانونی است؟

آموزشگاه های بسیاری در تبریز به علاقمندان به هنر تاتو به صورت خصوصی و یا گروه و حتی در بعض آموزشگاه های به صورت مجازی یا آنلاین ، به صورت حرفه ای و توسط افراد متخصص و حرفه ای و گاها با مدرک معتبر بین المللی به صورت صفر تا صد آموزش داده می شود و هیچ منع قانونی برای ان وجود ندارد.

تنها مسئله موجود انجام تاتو از نظر بهداشتی است که ان هم در صورت حضحور یک پزشک در مرکز شما و رعایت اصول بهداشتی مشکلی نخواهد بود.

در صورت علاقه مندی به بازارها مالی و ارز ئیجیتال می توانید به مقاله لیست بهترین آموزشگاه ارز دیجیتال در تبریز مراجعه کتید.

 
تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد