موسسه-گاما.webp

موسسه گاما : آموزشگاه برگزیده سال ۱۴۰۲

کلینیک جوانسازی پوست در کرج


کلینیک-جوانسازی-پوست-در-کرج
در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

روش های بازسازی و جوانسازی پوست که در کلینیک جوانسازی پوست در کرج انجام می شود کدامند ؟ جوانسازی پوست شامل لایه برداری شیمیایی، درم ابریژن و میکرودرم ابریژن، لیزر و درمان مبتنی بر نور و اولتراپی است.

این روش‌ها می‌توانند بافت پوست و اسکار، آکنه را بهبود ببخشند پوست افتاده اطراف صورت و گردن را سفت کنند و موارد دیگر.

کلینیک جوانسازی پوست در کرج تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
دکتر علیپور۰۹۳۹۱۳۲۳۰۳۶کرج ، میدان شهدا به سمت طالقانی ، جنب زیرگذر ، پلاک ۸۴۷ ، طبقه همکف
دکتر ایرج شهنوازی09107784358 کرج، چهارراه طالقانی، به سمت آزادگان، خیابان مرجان (پوشاک خانواده)، روبروی مركز جراحی پاستور، پلاک ١٣٨
مرکز جوانسازی پوست نشاط 02632512324کرج، عظیمیه، پایین‌تر از میدان اسبی، نبش پاسداران شرقی، روبروی داروخانه دکتر احسان دوست، ساختمان پزشکان نور، مطب دکتر مختاری

وب سایت بیلبورد 24 کلینیک جوانسازی پوست در کرج را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

لایه برداری شیمیایی پوست چیست ؟

 • لایه برداری شیمیایی روشی است که در آن یک محلول شیمیایی روی پوست استفاده می شود تا لایه های بالایی آن از بین برودو پوست  دوباره رشد کند و صاف تر شود.
 • با یک لایه برداری سبک یا متوسط ، ممکن است لازم باشد بیش از یک بار این روش را انجام دهید تا به نتایج دلخواه برسید.
 • لایه برداری شیمیایی برای درمان چین و چروک، پوست بد رنگ و جای زخم - معمولاً روی صورت - استفاده می شود.
 • و آنها را می توان در اعماق مختلف، از نور تا عمیق انجام داد. ل
 • لایه برداری شیمیایی عمیق تر نتایج چشمگیرتری را ارائه می دهد، اما بازیابی آن نیز به زمان بیشتری نیاز دارد.

لایه برداری شیمیایی سبک

لایه برداری شیمیایی سبک (سطحی) لایه بیرونی پوست (اپیدرم) را از بین می برد. برای درمان چین و چروک های ریز، آکنه، رنگ ناهموار پوست و خشکی استفاده می شود. ممکن است هر دو تا پنج هفته یک بار لایه برداری سبک داشته باشید.


لایه برداری شیمیایی متوسط

لایه برداری شیمیایی متوسط سلول های پوست را از اپیدرم و بخش هایی از قسمت بالایی لایه میانی پوست شما (درم) حذف می کند. برای درمان چین و چروک، اسکار آکنه و رنگ ناهموار پوست استفاده می شود. ممکن است لازم باشد این روش را تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید یا حفظ کنید.


لایه برداری شیمیایی عمیق

لایه برداری شیمیایی عمیق سلول های پوست را حتی عمیق تر از بین می برد. پزشک شما ممکن است این مورد را برای چین و چروک های عمیق تر، اسکارها یا رشدهای پیش سرطانی توصیه کند. برای به دست آوردن اثر کامل نیازی به تکرار مراحل نخواهید داشت.
لایه برداری شیمیایی نمی تواند جای زخم ها یا چین و چروک های عمیق را از بین ببرد یا پوست افتاده را سفت کند.

 

بهترین راه برای تعیین اینکه کدام لایه برداری شیمیایی مناسب شما است مشاوره با متخصص در بهترین کلینیک جوانسازی پوست در کرج است.

درم ابریژن چیست ؟

درم ابریژن روشی است که در آن پوست خنک می شود و سپس از یک ابزار چرخشی با سرعت بالا برای "سنباده زدن" پوست استفاده می شود. این عمل ساینده یا صاف کننده باعث بهبود کانتور پوست شما می شود زیرا لایه جدیدی از پوست جایگزین پوست درمان شده می شود و در نتیجه ظاهری صاف تر و با طراوت ایجاد می کند.

 • درم ابریژن می تواند اسکارهای آکنه و اسکارهای ناشی از تصادف یا بیماری را بهبود بخشد.
 • درم ابریژن باعث ایجاد پوسته پوسته می شود و نیاز به زمان استراحت دارد.
 • هنگامی که پوست تقریباً در یک هفته بهبود یافت، مانند لایه‌برداری شیمیایی، لایه‌برداری لیزری یا سایر روش‌های لایه‌برداری، قرمز باقی می‌ماند.
 • درم ابریژن که توسط جراح زیبایی در مرکز جراحی زیبایی وکلینیک جوانسازی در کرج هم انجام می‌شود، می‌تواند سایر بیماری‌های پوستی مانند جای زخم تاتو، چین و چروک، لکه‌های پیری (کبد) و سایر ضایعات پوستی را نیز درمان کند.

میکرودرم ابریژن چیست؟

میکرودرم ابریژن (همچنین به عنوان لایه‌برداری قدرتی نیز شناخته می‌شود) شامل استفاده از کریستال‌های کوچکی است که روی پوست اسپری می‌شوند، که به درمان مشکلات سطحی پوست مانند خطوط ریز، پوست کدر، لکه‌های قهوه‌ای، اسکار خفیف آکنه، لکه‌های پیری و لایه‌ای از پوست آسیب دیده در برابر نور خورشید کمک می‌کند. 

میکرودرم ابریژن باعث خونریزی نمی شود و به حداقل زمان استراحت نیاز دارد.

میکرونیدلینگ چیست؟

 • میکرونیدلینگ یک روش کم تهاجمی برای جوانسازی پوست است که به کاهش علائم پیری، بهبود ظاهر اسکارهای آکنه و جوانسازی پوست کمک می کند.
 • این روش بر اساس توانایی طبیعی پوست برای ترمیم هر زمان که با آسیب های فیزیکی مانند بریدگی، سوختگی و سایر ساییدگی ها مواجه می شود، انجام می شود.
 • میکرونیدلینگ با تحریک سنتز کلاژن جدید، امکان القای کنترل شده توانایی خود ترمیم پوست را فراهم می کند. در نتیجه پوست صاف تر، محکم تر و جوان تر به نظر می رسد.
 • عوارض جانبی متعاقب میکرونیدلینگ خفیف است و در نتیجه کمترین زمان استراحت پس از درمان را به همراه دارد.
 • برای برخی از بیماران، ممکن است خونریزی خفیف و کبودی خفیف وجود داشته باشد.
 • به طور معمول، پوست به مدت تقریباً 24 ساعت قرمز ملایم است.
 • اکثر بیماران می توانند در عرض یک روز روال عادی خود را از سر بگیرند.

میکرونیدلینگ فرکانس رادیویی (RF)

دستگاه‌های میکرونیدلینگ فرکانس رادیویی (RF) از سوزن‌هایی با عایق مخصوص استفاده می‌کنند که انرژی فرکانس رادیویی با شدت بالا را پس از شکستن سوزن‌ها از پوست به بافت مورد نظر می‌رسانند.

این یک اثر گرم کننده یکنواخت به بافت عمیق می دهد که به تحریک فیبرهای کلاژن جدید برای رشد کمک می کند و منجر به بهبود قابل توجهی در کیفیت و بافت پوست می شود.

نتایج بهینه معمولاً پس از سه تا شش ماه از اولین درمان مشاهده می شود و با تولید کلاژن جدید، پوست به بهبود ادامه می دهد. بر اساس مشاوره ای که یه شما در بهترین کلینیک جوانسازی در کرج داده شده ، پزشک شما یک برنامه درمانی را توصیه می کند که اکثر آنها دو تا سه درمان را دریافت می کنند.

اولتراپی چیست ؟

کلاژن یک پروتئین طبیعی است که با استحکام و لطافت پوست به آن جوانی می بخشد. با افزایش سن، کلاژن قدرت و توانایی خود را برای ایستادن در برابر اثرات جاذبه که پوست را به سمت پایین می کشد از دست می دهد.اولتراپی از اولتراسوند متمرکز برای ایجاد اثر حرارتی زیر پوست استفاده می کند. تأثیر حرارتی اساساً یک فرآیند ترمیم را آغاز می کند که کلاژن موجود را تقویت می کند و کلاژن تازه و جدیدی تولید می کند.

 • از اولتراسوند متمرکز برای لیفت و سفت کردن پوست شل به صورت غیر تهاجمی استفاده می کند.
 • اولتراپی از اولتراسوند متمرکز برای لیفت و سفت کردن پوست شل با تحریک کلاژن در لایه بسیار عمیق عضله صورت استفاده می کند.

همانطور که مشاهده کردید روش های متفاوتی برای جوانسازی پوست وجود دارد برای اینکه بهترین روش را برای پوست خود انتخاب کنید با پزشکان  متخصص زیبایی در بهترین کلینیک جوانسازی پوست در کرج مشاوره داشته باشید و راهنمایی های لازم را از انها دریافت کنید.

لیست بهترین کلینیک زیبایی کرج را مشاهده کنید.

لیست بهترین دکتر پروتز لب کرج را مشاهده کنید.

لیست بهترین کلینیک کاشت مژه در کرج را مشاهده کنید.

 

تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد