موسسه-گاما.webp

موسسه گاما : آموزشگاه برگزیده سال ۱۴۰۲

لیست بهترین آموزشگاه رزین در کرمانشاه


لیست-بهترین-آموزشگاه-رزین-در-کرمانشاه-
در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

وورد به بازار کار رزین اپوکسی نیاز به سرمایه خاصی ندارد و از جمله شغل های هنری جذاب پر درآمد محسوب می شود. تنها کاری که باید انجام بدهید شرکت در کلاس رزین کرمانشاه و کسب تجربه و مهارت در انجام این کار است. در این مقاله تعریف کوتاهی از رزین و کاربرد آن خواهیم داشت همچنین به معرفی بهترین آموزشگاه رزین در کرمانشاه خواهیم پرداخت.

لیست بهترین آموزشگاه رزین در کرمانشاه تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
هنر آبی۰۹۳۸۸۹۸۴۰۱۵کرمانشاه

وب سایت بیلبورد 24 لیست بهترین آموزشگاه رزین در کرمانشاه را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

رزین چیست؟

درهنر رزین اپوکسی یک ماده شیمیایی جاری به نام اپوکسی با رنگ ها و رنگدانه های مختلف ترکیب می شود تا نقوش و طرح های زیبایی ایجاد شود. رزین وسیله ای زیبا برای خلق آثار هنری به هر شکلی است، زیرا وقتی خشک می شود، سخت می شود و یک پوشش شیشه مانند زیبا ایجاد می کند که کاملا ضد آب است.

رزین یک ماده بادوام و قوی است که براقیت بالا و پوشش محافظی از خود به جا می گذارد، که اجازه می دهد تا جلوه های مختلفی در هنر حاصل شود.

رزین اپوکسی معمولاً در هنر به روش‌های مختلفی برای مهر و موم کردن آثاری مانند نقاشی‌ها، آبرنگ‌ها، جوهر الکلی، مخلوط‌های مدیا، نقاشی‌های روغنی و عکس‌ها استفاده می‌شود و یک لاک محافظ زیبا، براق و فوق‌العاده براق ایجاد می‌کند.

ساخت کارهای رزین سخت نیست، اما باید تمام دستورالعمل ها را به دقت رعایت کنید و از وسایل ایمنی مناسب استفاده کنید.

سه نوع اصلی رزین وجود دارد که امروزه برای استفاده با فیبر کربن، فایبرگلاس و آرامید (کولار) استفاده می شود. اینها رزین های اپوکسی، وینیل استر، پلی استر هستند. هر کدام دارای ویژگی های متفاوت و هزینه های متفاوتی هستند.

با دوره های آموزش کار با رزین آشنا شویم؟

4 دوره رزین کاری وجود دارد که در زیر به معرفی آنها خواهیم پرداخت تا شما بتواندی بهتر تصمیم بگیرید که در آموزشگاه رزین در کرمانشاه کدام کلاس رزین حرفه ای را شرکت کنید.

 1. دوره رزین دایموندگلاس یا آموزش رزین زیورآلات
 2. دوره آموزشی فلوید آرت یا آموزش رنگ آمیزی رزین
 3. دوره وودگلس یا دوره آموزشی چوب و رزین اپوکسی
 4. دوره های آموزش کفپوش اپوکسی

آموزش زیورآلات رزینی در کرمانشاه

آموزش زیورآلات رزینی در کرمانشاه یکی از هیجان انگیز ترین دوره های آموزش رزین است.در این دوره ساخت انواع زیورالات رزینی را یاد خواهید گرفت. مواردی که دراین دوره آموزش می بینید از آشنایی با انواع رزین ، نحوه ترکیب کردن رزین ، آشنایی با لوازم مورد نیاز و ساخت انواع زیور آلات رزینی مانند آویزهای رزینی ، انگشترهای رزینی ، گردنبندهای رزینی ، دستبند های رزینی و بسیاری از زیور آلات دیگر.

درواقع برای ساخت این نوع زیورآلات رزینی از سنگ ها ، گل های خشک ، انواع رنگ های رزینی استفاده می شود و از رزین برای لایه نهایی، محافظ و شفاف استفاده می شود این نوع زیور آلات از تنوع بسیاری برخوردار هستند.

شما با آموزش زیورآلات رزینی به راحتی و با کمترین سرمایه می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

برخی از سر فصل های آموزش زیورآلات رزینی در کرمانشاه :

 1. معرفی انواع رزین و نحوه نگهداری از آن
 2. ابزار و وسایل مورد نیاز برای تهیه زیور آلات رزینی
 3. آشنایی با اصول کار با رزین و رعایت ایمنی هنگام کار با رزین
 4. روش محدب سازی زین و چگونگی انجام حباب گیری
 5. معرفی انواع رنگ های جوهری و پودری و کاربردشان
 6. ساخت زیورآلات با استفاده از قالب سیلیکونی
 7. روش های قالب سازی
 8. چگونگی جایگذاری اشیا و موارد تزینی در زرین
 9.  آموزش بازکردن قالب
 10. نحوه سمباده زدن و کار با پولیش
 11. آموزش ساخت زیور آلات با انواع تکنیک های موجود

دوره آموزشی فلوید آرت در کرمانشاه

وقتی پای تلفیق رنگ و رزین برای خلق شاهکارهای هنری بر روی سطوحی مانند میز، بوم های نقاشی ، انواع ظروف و کانتر آشپزخانه و یا بر روی متریال هایی مثل پارچه ، چوب و فلز به میان می آید فضای هنری ، لذت بخش و هیجان انگیز کاز بیشتر می شود.

افرادی که تمایل به فعالیت در زمینه دکوراتیو و طراحی دارند می توانند در این دوره شرکت کنند و از این هنر در طراحی و دکوراسیون کردن فضاهایی که کار می کند استفاده کنند.

برخی از تکنیک هایی که در دوره آموزشی فلوبد آرت و یا رنگ آمیزی با رزین آموزش داده می شود شامل:

رنگ شناسی و نحوه ترکیب رنگ های رزینی ، کار با رنگ اکریلیک ،اسکیل بندی

 • تکنیک انتزاعی سلولی
 • تکنیک دریا
 • تکنیک مرمر یا سنگ
 • تکنیک ژئود
 • تکنیک قلوه سنگ
 • تکنیک چشم نظر
 • تکنیک کهکشان
 • تکنیک عقیق و بسیاری از تکنیک های دیگر که با توجه به آموزشگاه آموزش رزین در کرمانشاه که ثبت نام می کنید متفاوت است.

دوره آموزشی چوب و رزین اپوکسی در کرمانشاه

دوره آموزشی وودگلس یا دوره چوب و رزین اپوکسی چیست؟ درواقع ساخت انواع لوازم با ترکیب چوب و رزین را وودگلس گفته می شود. دوره چوب و رزین از دوره های پر طرفدار آموزش رزین است و همچنین پولساز ترین دوره موجود در زمینه کار با رزین است.

طراحان و کسانی که در زمینه دکوراسیون فعالیت دارند به این هنر از رزین علاقه بیشتری نشان می دهند چرا که امکان ساخت انواع میزهای رزینی بسیار زیبا و خیره کننده ، ساخت تابلوهای هیجان انگیز رزینی و انواع و اقسام موارد دکوراتیوی را با این هنر میتوانند بسازند و در کارهای خود از انها استفاده کنند.

سرفصل های دوره وودگلس در کرمانشاه:

 1. شناخت انواع رزین و نحوه نگهداری از آن
 2. آشنایی با ابزار و وسایل
 3. ایمنی هنگام کار با رزین چیست؟
 4.  شناخت انواع چوب برای کار و ترکیب با رزین
 5. رنگ ها و ترکیب کردن انها با یکدیگر
 6. یادگیری انواع قالب ها و قالبندی
 7. چگونه چوب و رزین را ترکیب کنید؟
 8. چگونه قالب را باز کنید؟
 9. سمباده زدن و پولیش نهایی کار

دوره های آموزش کفپوش اپوکسی در کرمانشاه

 کفپوش های اپوکسی ، کفپوش های بدون درزی هستند که از ترکیب دو ماده شیمیایی رزین و سخت کننده در طرحها و رنگ های متنوعی ساخته می شوند که علاوه بر کاربرد زیبایی کاربرد بهداشتی نیز دارند به عنوان مثال وقتی که از این کفپوش ها در بیمارستانها استفاده می شود جنبه بهداشتی در نظر گرفته می شود.

انواع این کفپوش ها عبارتند از : کفپوش های سه بعدی ، ساده ، ابرو بادی ، گرانیتی ،فلورسنت ، پولکی ، ساده و...

سرفصل های دروه آموزشی کفپوش اپوکسی در کرمانشاه :

 1. شناخت انواع رزین و نحوه نگهداری از آن
 2. آشنایی با ابزار و وسایل
 3. ایمنی هنگام کار با رزین چیست؟
 4. نسبت ترکیب رزین و سخت کننده
 5. نحوه آماده سازی و زیرسازی سطح
 6.  اجرای لایه پرایمر
 7. اجرای لایه آستری
 8.  اجرای طرح های ساده و سه بعدی
 9.  اجرای طرح فلیکدار
 10.  اجرای طرح استیکردار
 11. آموزش عایق کاری رطوبتی

ورکشاپ رزین در کرمانشاه

بعضی از افراد علاقه ای به شرکت در دوره های طولانی مدت آموزش رزین در کرمانشاه ندارند و یا اینکه زمان آن را ندارند و ترجیح می دهند که در ورکشاپ رزین در کرمانشاه در یک بازه زمانی چند روزه شرکت کنند و مهارته ای لازم را بدست بیاورند.

بعضا در این ورکشاپ ها اساتیدی حضور دارند که از مسافتی طولانی به کرمانشاه می آیند تا هنر و توانایی انها افراد علاقمند به این هنر استفاده کنند.

بعد از شرکت در دوره های رزین در کرمانشاه در آموزشگاه رزین در کرمانشاه می توانید مدرک رزین فنی و حرفه ای خود را با توجه به اینکه آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور باشد ریافت کنید.

هزینه کلاس آموزش رزین در کرمانشاه

 هرینه دوره های آموزش رزین بستگی به عواملی مانند خصوصی، نیمه خصوصی ، گروهی بودن دوره ، اینکه کلاس آموزش رزین به صورت حضوری برگزار شود یا آنلاین و از همه مهمتر اینکه در کدام یک از دوره های رزین (دوره رزین دایموندگلاس یا آموزش رزین زیورآلات ، دوره آموزشی فلوید آرت یا آموزش رنگ آمیزی رزین ،دوره وودگلس یا دوره آموزشی چوب و رزین اپوکسی ،دوره های آموزش کفپوش اپوکسی)می خواهید شرکت کنید.

برخی از آموزشگاه ها دارای دوره های پشتیبانی بعد از اتمام دوره ، مشاوره و راه اندازی کار رزین و حتی اینکه از کجا موارد و لوتزم کار با رزین را خریداری کنید،هسند.

در صورتی که قصد دارید مطالب بیشتری در ارتباط با رزین و راه انداری کار با رزین بدست بیاورید به سایت رزین شیراز مراجعه کنید.

در صورت نیاز به متخصص پوست و مو به مقاله لیست بهترین متخصص پوست و مو کرمانشاه مراجعه کتید.

مـطالـبی که شـاید به آنـها نیـاز داشـته باشـید
تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد