موسسه-گاما.webp

موسسه گاما : آموزشگاه برگزیده سال ۱۴۰۲

لیست بهترین آموزشگاه ارز دیجیتال در اهواز


لیست-بهترین-آموزشگاه-ارز-دیجیتال-در-اهواز
در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

ارز دیجیتال که این روز ها با نام رمز ارز نیز شناخته می شود درواقع ارزهایی هستند که با استفاده از پروتکل های خاص رمزنگاری شده اند ، ماهیت فیزیکی ندارند و تمام تراکنش های مرتبط با آنها در یک شبکه دیجیتالی که بلاکچین نام دارد انجام می شود.

لیست بهترین آموزشگاه ارز دیجیتال در اهواز تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
آموزشگاه فنی و حرفه ای رسا09335633303زیتون کارمندی - میدان پارک - نبش خیابان فاطمی
آموزشگاه فنی وحرفه ای آتی گام0۹۳۶۲۱۲۷۳۰۷اهواز

وب سایت بیلبورد 24 لیست بهترین آموزشگاه ارز دیجیتال در اهواز را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

ارز دیجیتال به عنوان ارز دیجیتال غیر متمرکز نیز شناخته می شود.غیرمتمرکز بودن ارزهای دیجیتال به این معنی است که تبادلات مالی مستقیم ، بدون واسطه و از طریق اینترنت انجام می شود و تحت کنترل هیچ گروه ، سازمان و یا نهادی نیست.

برای انتقال ارز دیجیتال به یکدیگر نیاز به افتتاح حساب بانکی ، نظارت توسط بانک و یا سازمان های دیگرنخواهید داشت. تنها چیزی که نیاز است امکان اتصال به اینرنت برای خرید و فروش ارز دیجیتال است.

آشنایی با انواع ارز دیجیتال در بهترین آموزشگاه ارز دیجیتال در اهواز

روش های طبقه بندی ارزهای دیجیتال متفاوت است و به طور کل هر ارز دیجیتال کوین یا توکن است اما اگر بخواهیم بر اساس کاربرد ارز تقسیم بندی انجام دهیم 4 نوع ارز زیر را خواهیم داشت.

تفاوت توکن با کوین چیست؟ ارزهای دیجیتالی که بستر بلاکچین مخصوص به خود دارند کوین گفته می شود در این میان رمز ارزهایی وجود دارند که از بستر بلاکچین پروژه های دیگر استفاده می کنند و خود دارای بستر بلاک چین نیستند.

ارزهای دیجیتالی پرداختی : دلار و یورو رقیب اصلی رمز ارز دیجیتال پرداختی هستند زیرا از این نوع  برای پرداخت خدمات و محصولات استفاده می شود.

اصلی ترین ارز دیجیتالی که در این گروه قرار می گیرد بیت کوین است.اما رمزارز های دیگری مانند زی کش ، استلار،ریپل ، تتر و حتی دوج کوین جزو این گروه هستند.

ارزهای دیجیتالی زیرساختی : از ارزهای دیجیتال زیرساختی جهت پرداخت کارمزد کامپیوترهایی که در شبکه های بلاک چین مسئول اجرای برنامه های مختلف هستند استفاده می شود.

ارزهایی مانند الگورند ، ایاس ، ویوز، ترون از ارزهای زیر ساختی هستند.

ارزهای دیجیتالی مالی : این نوع ارز برای مدیریت و و معامله ارزهای دیجیتال دیگر استفاده می شود مانند رمز ارز دیجیتال کامپوند ، کرو ، کاوا و یونی سواپ

ارز دیجیتال سرگرمی و یا رسانه ای : ارزهایی که برای بازی ها ، شرط بندی وموارد این چنینی استفاده می شود ارزهای دیجیتال سرگرمی و رسانه هستند. ارز دیجیتال بت ، فلو ، بت از مهمترین های این گروه هستند.

سرفصل های آموزشی ارز دیجیتال در آموزشگاه ارز دیجیتال در اهواز

اکثر آموزشگاه های ارز دیجیتال معمولا موارد زیر را آموزش می دهند.

آموزش مفاهیم اولیه ارز دیجیتال مانند : معرفی بیت کوین ، معرفی و تعریف رمز ارزها ، ارزدیجیتال چه مزایا و معایبی دارد ، تعریف بلاک چین ، توابع هش چیست؟ ، دسته بندی ارزهای دیجیتال ، معرفی توکن ها و بسیاری موارد دیگر.

تعریف کیف های پول (کیف پول سخت افزاری ، کیف پول کاغذی ، موبایلی و کیف پول آنلاین ) و روش کار کردن با آنها ، چگونه کیف پول از طریق سایت بسازیم ، استعلام گیری و گزارشگیری و...

آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی ارزهای دیجیتال : تحلیل تکنیکال چیست ، اصول تحلیل تکنیکال ، ابزارهای تحلیل تکنیکال ، تحلیل کلاسیک تکنیکال ، تحلیل هندسی جهت پیش بینی نحوه رشد قیمت ارزها مثل الگوهای معکوس کننده ، الگوهای دوقلو و سه قلو ، الگو های مثلث ، اگلوهای ادامه دهنده و..

آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته شاملا : هارمونیک تریدینگ ، الگوهای هارمونیک گارتلی ، باترفلای ، بت ،کرب ، شارک و سایفر ، سری های زمانی ارزهای دیجیتال ، پرایس اکشن و روانشناسی حرکت نمودار،پیش بینی و نوسان گیری با استفاده پرایس اکشن و...

تریدینیگ : نحوه ساخت اکانت تریدینگ ویو ، آموزش کار با ابزارهای تکنیکال ، نحوه بدست آوردن تحلیل های قدرتمند و پولساز ، آموزش ایجاد فیلترهای پولساز برای ارزهای دیجیتال

کار با صرافی های جهانی مانند بایننس ، کویینکس و... ، معرفی بهترین صرافی های متمرکز وغیر متمرکز مزایا و معایب انها ، برترین صرافی های ایرانی ، نحوه افتتاح حساب در بایننس و...

آموزش فاندامنتال مقدماتی و پیشرفته ، استراتژی های تخصصی ارزهای دیجیتال و استخراج و تولید ارز دیجیتال .

قبل از ثبت نام در آموزشگاه ارز دیجیتال در اهواز چه سوالاتی بپرسیم ؟

  1. دوره به صورت حضوری برگذار می شود یا غیر حضوری ؟
  2. سابقه اساتید را بپرسید و بررسی کنید.
  3. سرفصل های آموزشی را بپرسید؟
  4. در ارتباط با مدرکی که آموزشگاه ارائه می دهد مدت اعتبار آن سوال کنید.
  5. بپرسید که دوره به صورت تئوری برگزار می شود و یا اینکه تدریس به صورت عملی هم دارند یا خیر ؟چون در صورتی که شما فقط مفاهیم تئوری را یاد بگیرید قطعا نخواهید توانست در بازار ارزهای دیجیتال کار کنید.
  6. آیا پس از پایان دوره ، پشتیبانی دارد یا خیر؟
  7. چگونه برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای میتوانم اقدام کنم؟

در صورتیکه بهترین آموزشگاه ارز دیجیتال در اهواز را انتخاب کنید و به خوبی آموزش ببینید و دانش و تجربه لازم را در زمینه معاملگری ارز دیجیتال بدست بیاورید می توانید به ثروتی که مد نظرتان است برسید.

 قبل از ثبت نام در دوره های آموزشی ارز دیجیتال با تعدادی از مفاهیم و اصطلاحات رایج ارز دیجیتال آشنا شوید.

اصطلاحات ارزهای دیجیتال

قطعا قبل از سرمایه گذاری در هر کاری باید با ماهیت آن ، حوزه کاربرد و اطلاحات موجود در ارتباط با آن آشنا شوید. در اینجا تعدادی از اصطلاحات ارز دیجیتال را برای شما معرفی خواهیم کرد.

ارز دیجیتال بیت کوین چیست؟

 بیت کوین یکی از مهمترین اصطلاح ارز دیجیتال و ارزشمندترین ارز دیجیتال موجود است و چون به صورت غیرمتمرکز عمل می کند هیچ نهاد یا شخصی بر روی آن کنترل ندارد.خالق این ارز فردی به نام ساتوشی است و کوچکترین واحد بیت کوین یک ساتوشی در نظر گرفته می شود.

آلت کوین چیست؟

 در یک تعریف ساده می توان گفت که هر کوینی که بیت کوین نباشد آلت کوین نامیده می شود.به عنوان مثال ارز دیجیتال اتریوم یک آلت کوین است.

بلاک چین چیست؟

یکی دیگر از اصطلاحات مهم ارز دیجیتال بلک چین است که درواقع یک شبکه دیجیتالی است برای ثبت و نگهداری سوابق ارزهای رمزنگاری شده.

صرافی دیجیتال چیست؟

بازار دیجیتالی که ارزهای رمزنگاری شده در ان خرید و فوش می شوند صرافی دیجیتال گفته می شود و یکی از مهمترین صرافی های متمرکز بازار ارز دیجیتال کوین بیس است.

کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

شما برای نگهداری ارزهای دیجیتال خود نیاز به مکانی برای ذخیره دارید که بسیاری از صرافی های ارزهای دیجیتال کیف پول دیجیتالی ارائه می دهند که می توانید برای ذخیره داریی های دیجیتالی خود استفاده کنید . این کیف پول ها در انوع مختلف انلاین و نرم افزار و همچنین سخت افزاری وجود دارد.

ماینر چیست؟

دستگاهی که برای استخراج ارز دیجیتال استفاده میش ود ماینر نام دارد. که به آن استخراج کننده هم می گویند.

اصطلاحات بسیاری در زمینه ارز دیجیتال وجود دارد که برای مطالعه بیشتر می توانید به سایت آموزش و تحلیل بازارهای مالی مهندس علیرضا محرابی مراجعه کنید. 

 در صورتی که علاقمند به یادگیری تعمیرات موبایل هستید می توانید به مقاله آموزشگاه های تعمیرات موبایل در اهواز مراجعه کنید و با این آموزشگاه ها آشنا شوید.

تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد