موسسه-گاما.webp

موسسه گاما : آموزشگاه برگزیده سال ۱۴۰۲

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران


بهترین-آموزشگاه-زبان-کودکان-در-تهران
در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

لیست بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران به همراه شماره تماس و آدرس برای شما عزیزان در جدول زیر جمع آوری شده است همچنین آموزشگاه های وی آی پی را قبل از جدول می توانید مشاهده بفرمایید.

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
موسسه زبان ایران اروپا ۰۲۱۴۹۱۰۹۰۰۰تهران، بزرگراه آیت‌الله کاشانی، بین سازمان برنامه و لاله، روبروی منطقه برق قدس
آموزشگاه زبان کودکان ایران مهر۰۲۱۸۴۳۷۸تهران خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه دهم، پلاک ۲
آموزشگاه زبان انگلیسی اسپیکان۰۲۱۸۸۰۱۷۰۳۹تهران یوسف آباد – خیابان فتحی شقاقی – ما بین خیابان بیستون و میدان سلماس

وب سایت بیلبورد 24 بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

امروزه با افزایش هوش و سرعت یادگیری کودکان نسبت به نسل های قبل و پیشرفت تکنولوژی و ابزارهای نوین آموزش زبان انگلیسی و زبان دوم به کودکان یکی از مواردی است که ذهن والدین را به خود مشغول کرده اما اینکه شروع یادگیری زبان انگلیسی از چه سنی مناسب است برای اکثر پدر و مادرها یک سوال مهم است.

در این مقاله سعی داریم تا شما را با راه ها و شیوه های متفاوت آموزش زبان به کودکان و همچنین مناسب ترین سن یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان بیشتر آشنا کنیم.

 

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان

از آنجا که سن کودکی یکی از مهم ترین سال های یادگیری عمر یک انسان است، بسیاری از روانشناسان یادگیری زبان انگلیسی را در سنین کودکی توصیه می کنند. اما خوب است بدانید که شما برای آموزش زبان دوم به فرزندتان دو گزینه برای انتخاب دارید:

اول اینکه برای آموزش زبان به کودک به آموزشگاه های زبان مراجعه کنید و درخواست کلاس حضوری یا آنلاین داشته باشید. دوم اینکه شرایط یادگیری زبان را در منزل برای کودکتان فراهم کنید.

نکته مهم این است که هر روشی را که برای آموزش فرزندتان برمی گزینید از مهارت های چهارگانه ی شنیداری، دیداری، گفتاری و نوشتاری استفاده شود. امروزه حتی اسباب بازی ها و بازی های دنیای مجازی ترکیبی از زبان مادری و زبان انگلیسی هستند و کودکان از همان سنین کودکی با گیم های کامپیوتری آشنا می شوند. در سنین بالاتر هم به مفاهیمی از قبیل اینترنت و شبکه های مجازی جهت ارتباطات اجتماعی نیاز دارند که این ارتباطات با دانستن زبان انگلیسی برایشان بسیار راحت تر خواهد بود.

 

بهترین سن آموزش زبان انگلیسی به کودکان

از آنجا که یادگیری هر چیزی در زمان کودکی به مراتب راحت تر و سریع تر است بسیاری از متخصصان آموزش زبان انگلیسی به کودکان را از همان سنین کودکی یا 7 سال که اوج یادگیری کودک است توصیه می کنند. هرچند برخی از کودکان در این سنسن علاقه و انگیزه کافی از خود نشان نمی دهند. اما طبق تحقیقات دانشمندان در دانشگاه MIT آمریکا درک مهارت های جدید از جمله زبان دوم در سن زیر 10 سال به مراتب بهتر و سریعتر صورت می گیرد.

 

آموزشگاه زبان کودکان از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

  • آموزش به کودک از طریق موسیقی و فضای شاد نه محیط انضباطی خشک و جدی.
  • بهره مندی از آهنگ های شاد کودکانه به زبان انگلیسی برای یادگیری هر چه سریعتر کودکان
  • وجود مدرسان دلسوز و باتجربه در آموزشگاه یکی از مهم ترین مواردی است که در اشتیاق کودکان به یادگیری زبان های خارجی تاثیر بسزایی دارد.
  • یک آموزشگاه زبان خوب باید از کتب و منابع معتبر با طراحی های شاد کودکانه استفاده کند که مانع از دلزدگی و خستگی کودکان در کلاس های آموزشی شود.

 

آموزش زبان در آموزشگاه یا منزل؟

در جامعه کنونی با بالاتر رفتن سطح سواد و فرهنگ جامعه، والدین دریافته اند که کودکان امروزی توانایی های یادگیری بیشتری نسبت به بزرگسالان دارند. بنابراین به دنبال بهترین شیوه های آموزش هستند. اما اینکه برای آموزش فرزندشان کدام آموزشگاه یا استاد را انتخاب کنند خود تبدیل به یک دغدغه شده است. در برخی مناطق و شهرها، آموزشگاه های زبان برای کودکان کم و یا در مسیری دور از منزل است بنابراین ترجیح می دهند که خود در منزل به کودکشان زبان انگلیسی را آموزش دهند.

اولین توصیه ما به شما این است که روزانه یک تا دو ساعت راه به این امر اختصاص دهید. این ساعت ترجیحا بهتر است که ساعات اول صبح باشد. اما مداومت روزانه به انجام این کار بسیار مهم است.در نظر داشته باشید که ساعت آموزش نباید طولانی و پشت سرهم باشد بلکه می بایست به صورت مکرر و در مدت زمان های کوتاه انجام شود. برای شروع کار نگران آموزش و رعایت قواعد گرامری نباشید چراکه در مرحله اول آموزش لغات است که اهمیت ویژه ای دارد و بدین ترتیب روزانه آموزش ها را کامل تر و وسیع تر کنید.

پس از انجام آموزش های مقدماتی و کسب مهارت با بالا رفتن سن کودک می توانید به طور تخصصی تر و برای کسب مدرک به آموزشگاه های معتبر مراجعه کرده و از آموزش های حرفه ای تر در سطوح بالاتر برای فرزندتان بهره بگیرید.

 

تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد