موسسه-گاما.webp

موسسه گاما : آموزشگاه برگزیده سال ۱۴۰۲

لیست بهترین نمایندگی سایپا رشت


لیست-بهترین-نمایندگی-سایپا-رشت
در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

لیست بهترین نمایندگی سایپا رشت تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
نمایندگی خداداد دل افروز013۳۳۸۷۴۴۴۱رشت, جاده لاهیجان, دارسازی, نرسیده به پیچ دوم آج بیشه
نمایندگی خسرو زمانی زمان 013۳۳۲۳۴۰۲۶ رشت، میدان شهرداری، خیابان سعدی، روبروی مدرسه ارامنه
شرکت صباح خودرو گستر گیل۰۱۳۳۳۳۳۸۱۱۱رشت , میدان فرهنگ, خیابان آزادگان, مقابله کوچه کوزه گران

وب سایت بیلبورد 24 لیست بهترین نمایندگی سایپا رشت را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

سایپا نام شرکت خودرو سازی ایرانی است که در سال 1344 در تهران تاسیس شد. سایپا در ابتدا همکاری خود را با شرکت سیتروئن فرانسه شروع کرد و اولین محصولات خود با نام وانت آکا و ژیان را به بازار عرضه کرد. کم کم با پیشرفته شدن ابزآلات و ورود دستگاه های مکانیزه به بخش تولید، تولیدات متنوع و بیشتری از ماشین ها به بازار عرضه شد. از جمله محصولات جدید این شرکت می توان به کوئیک، سهند، سپهر، نیوسدان ، آریا و اطلس اشاره کرد.


خرید خودرو

شرایط خرید خودرو هم به صورت فروش نقدی و هم فروش اقساطی وجود دارد. برای خرید خودرو صفر کیلومتر همانند خودرو کارکرده باید دقت کنید چراکه صفر بودن ماشین دلیل بر سلامت کامل خودرو نمی باشد. هنگام خرید و تحویل خودرو باید از همه لحاظ سلامت خودرو بررسی و کارشناسی شود و سپس تحویل داده شود.

نمایندگی سایپا


فروش اقساطی سایپا

امروزه به دلیل افزایش نرخ تورم و کاهش نقدینگی مردم، تمایل به خرید محصولات نقدی در بسیاری از افراد کاهش یافته یا به زبان ساده تر قدرت خرید مردم به صورت چشم گیری کاهش یافته است. بر این اساس نمایندگی های خودرو برای رفاه حال مشتریان و همچنین افزایش فروش خود، علاوه بر فروش نقدی شرایط فروش اقساط را نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته اند.


شرایط فروش اقساطی

برای رفاه حال خریداران، نمایندگی ها براساس مقدار سرمایه اولیه شخص ،تعداد ماه و مبلغ اقساط را مشخص می کنند تا مردم دچار فشار اقتصادی برای خرید خودرو نشوند.
برای آگاهی دقیق از شرایط اقساط فروش محصولات سایپا می توانید با نمایندگی های معتبر تماس حاصل فرمایید و از شرایط فروش مطلع شوید.

فروش اقساطی سایپا

تحویل فوری خودرو

یکی از مواردی که در کنار خرید خودرو به صورت اقساط برای مردم از اهمیت بالایی برخوردار است، تحویل خودرو در مدت زمان اندک می باشد. بسیاری از نمایندگی های سایپا با دریافت مبلغ کمی پیش پرداخت، و با دریافت سود مناسب و معقول، اقدام به تحویل خودرو در کمترین زمان می کنند تا از این طریق افراد زیادی صاحب خودرو شوند.


شرایط ثبتنام در قرعه کشی سایپا


خودروسازی سایپا در طول سال چند بار اقدام به پیش فروش خودروهای خود از طریق ثبتنام اینترنتی می کند. البته برای شرکت در این نام نویسی یک سری قوانین وضع شده که افرادی که مشمول آن می شوند صلاحیت ثبتنام دارند. saipa.iranecar.com برای اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه فرماییدقوانین ثبتنام پیش فروش سایپا

1- حداقل سن 18 سال برای شرکت کنندگان
2- سهم هر نفر با یک کد ملی فقط یک خودرو می باشد.
3- برای ثبتنام داشتن گواهی نامه الزامی می باشد.
4- تمام اطلاعات وارد شده در سایت اعم از شماره تلفن همراه، آدرس، شماره حساب بانکی باید مختص شخص متقاضی باشد.
5- ثبتنام فقط برای افراد حقیقی امکان پذیر است و افراد حقوقی نمی توانند شرکت کنند.
6- چنانچه متقاضی در طرح های پیش فروش ایران خودرو یا سایپا ثبتنام کرده و انتخاب شده باشد، دیگر اجازه ثبتنام دوباره نخواهد داشت.
7- در هنگام ثبتنام هیچ مبلغی به عنوان پیش پرداخت از متقاضی دریافت نمی شود و قیمت خودرو هنگام تحویل و به روز محاسبه می شود.
8- افرادی که نامشان در قرعه کشی انتخاب می شود باید طی 48 ساعت اقدام به واریز مبلغ پیش پرداخت خودرو کنند در غیر این صورت فرد امتیاز خود را از دست می دهد و فرد دیگری به عنوان جایگزین انتخاب خواهد شد.
9- چنانچه نمایندگی در زمان تحویل خودرو تاخیر داشته باشد مشمول جریمه خواهد شد و به ازای هر روز تاخیر در تحویل خودرو سود 12 درصد سالیانه تعلق می گیرد.

پیش فروش سایپا

گارانتی شرکت سایپا و سرویس اولیه خودرو

گارانتی خودرو شامل تعمیر و تعویض قطعات مصرفی در کیلومتر مشخص می باشد. البته با نظر کارشناسی و بررسی در صورت مشاهده هر گونه استفاده نابجا از خودرو، تعمیر در جایی غیر از نمایندگی، هر گونه تغییر در سیستم کیلومتر شمار خودرو، تصادفات و بلایای طبیعی و ... مشمول گارانتی نمی شوند.
بعد از تحویل خودرو از نمایندگی لازم است که تاریخ و کیلومتر مصرفی را در دفترچه خودرو یادداشت کنید تا برای سرویس اولیه در زمان مناسب به نمایندگی مراجعه کنید . در این مراجعه هزینه سرویس خودرو رایگان بوده و تنها شما باید هزینه مواد مصرفی مثل روغن موتور، فیلتر هوا و بنزین و... را بپردازید.

تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد