لیست بهترین فست فودهای اهواز

لیست بهترین فست فودهای اهواز به همراه شماره تماس و آدرس برای شما عزیزان در جدول زیر جمع آوری شده است همچنین فست فودهای وی آی پی را قبل از جدول می توانید مشاهده بفرمایید.

لیست بهترین فست فودهای اهواز تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
فست فود مستر جف06133382144 06133382145اهواز-وهابي نبش خيابان ٩ كيانپارس
فست فود تنوری چیلى09393104457 اهواز ميدان هجرت میدان راه آهن
فست فود شامینجا09050755775 06133906474اهواز_کیانشهر_بلوارامام رضا(ع)نبش رز7
برگر کده06133925596اهواز،کیانپارس،خیابان 13 شرقى
فست فود تیک شام09169331816اهواز،پاداد،خیابان10،نبش کوچه لادن
کافه فست فود برنس06133927599 اهواز کیانپارس انتهای خیابان 13 شرقی
پیتزا هات06133385050اهواز کیانپارس نبش11غربی
فست فود آرشام09168114206 06133724923اهواز _ پيچ گلستان
فست فود ایدون۰۹۳۶۴۲۲۲۶۲۰ ۰۶۱۳۳۹۲۵۰۸۹اهواز کیانپارس انتهای ۱۳شرقی فست فود ایدون
فست فود پیان06133925882 06133925883اهواز کیانپارس انتهای خیابان سیزده شرقی
فست فود رزا 06133925479 09168184590اهواز کیانپارس انتهای خیابان 13شرقی

وب سایت بیلبورد 24 لیست بهترین فست فودهای اهواز را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

با توجه به اینکه منوی فست فود ، جذاب و رنگارنگ است و طیف وسیعی از خوراکی ها را دربرمی گیرد، گاهی در انتخاب غذای مناسب سردرگم می شویم اما در بین فست فودها نیز نوع سالم آنها وجود دارد.

 

بررسی انواع فست فودها و تشخیص کم ضررترین و بهترین نوع آن 

 

پیتزای پپرونی

سوسیس از مواد اصلی پیتزای پپرونی، است . مصرف این پیتزا به علت داشتن چربی، نمک و مواد نگهدارنده، به هیچ وجه توصیه نمی شود. 

 

پیتزا پپرونی

 

 

پیتزای مرغ و قارچ - پیتزای قارچ و گوشت 

بعد از پیتزای سبزیجات ، پیتزای مرغ و قارچ - پیتزای قارچ و گوشت بهترین نوع پیتزا است زیرا در رژیم غذایی سالم مصرف گوشت وجود دارد و فرد قادر به تامین گوشت مورد نیاز روزانه خود از طریق مصرف این نوع پیتزا می باشد اما افرادی که نسبت به مصرف گوشت قرمز حساسیت دارند نباید این نوع پیتزا را مصرف کنید. 

 

فست فود

 

 

چیپس و پنیر 

بدترین نوع پیتزا به علت داشتن چیپس این نوع پیتزاست زیرا چیپس چربی و ترانس بالایی دارد و ترکیب های مضری در آن بر اثر سرخ کردن سیب زمینی ایجاد می شود. چیپس خود ناسالم است وترکیب آن با پنیر آن را ناسالم تر می کند و مرف آن سیار مضر است. 

 

چیپس و پنیر

 

 

پیتزای سبزیجات

اگر به دنبال فست فود سالم میگردید بی نظیرترین نوع پیتزا ، پیتزای سبزیجات است که می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

 

پیتزا سبزیجات

 

 

پیتزای مخصوص 

پیتزای مخصوص، پیتزایی است که حجم و کالری بالایی( تقریبا 1200 کالری) دارد و مصرف آن موجب چاقی و اضافه شدن چربی دور شکم می گردد . سوسیس و کالباس ، فلفل سبز، گوشت قرمز و سبزیجات مواد لازم موجود در این پیتزاهاست که سوسیس و کالباس مورد تایید متخصصان تغذیه نیست.  

 

پیتزا مخصوص

 

 

ساندویچ هات داگ 

سوسیس ساندویچ هات داگ به علت کبابی شدن و سرخ نشدن گزینه بهتری نسبت به ساندویچ سوسیس که در روغن سرخ می شود، است. 

 

هات داگ

 

 

ساندویچ های برگر

مصرف همبرگر مرغوب به علت نداشتن مواد نگهدارنده همواره از سوسیس ها و کالباس ها بهتر هستند.


چیزبرگر

چیزبرگردارای 4 گروه غذایی یعنی پروتئین، لبنیات، غلات و سبزی ها است و در صورتی که چربی و اضافه وزن نداشته باشید برای جوانان غذای کامل تری نسبت به همبرگر معمولی است زیرا مصرف چیزبرگر کلسیم را برای افرادی که لبنیات کمی استفاده می کنند ، تامین می کند.

دوبل برگر

مقدار گوشتی که در دوبل برگر استفاده می شود تقریبا 180 گرم است در حالی که میزان استاندارد مصرف روزانه گوشت بین 80 تا 100 گرم است. وجود این گوشت اضافی دردوبل برگر سبب تجمع آن در بدن بعد از مصرف می شود و چاقی و دیگر مشکل هارا به وجود می آورد پس بهتر است از مصرف زیاد گوشت پرهیز کنید. 

قارچ برگر 

مصرف قارچ بسیار لذت بخش است و بهترین انتخاب برای افراد گرسنه می باشد . برخی افراد قارچ را جایگزین گوشت می دانند اما هیچ وقت قارچ جای گوشت را نمی گیرد و این شعاری بیش نیست. 

 

چیزبرگر

 

 

 ساندویچ های ژامبون 

همان مشکلات سوسیس ها شال کالباس ها نیز می شود زیرا آنها نیز مواد نگهدارنده و چربی فراوان دارند. ساندویچ ها دو مشکل دیگر مانند داشتن خیارشور فراوان و استفاده از نان سفید دارند . مصرف خیار شور زیاد سبب افزایش فشارخون، سرطان و مشکل های دیگر می شود و مصرف نان سفید توصیه نمی شود. پس بهتر است در ساندویچ ها گوجه، کلم، کاهو و دیگر سبزیجات را جایگزین خیارشور کرد. 

 

ساندویچ ژامبون

 

 

مرغ های سوخاری و بریانی 

مرغ های بریانی در صورتی که با حداقل روغن و در روغن مناسب سرخ شوند ، یک غذای سالم و مقوی محسوب می شوند. اما متاسفانه در برخی از موارد این مرغ ها با روغن سیاهی که از آن دود بلند می شود و یا بدبو است سرخ می شوند. 

 

مرغ سوخاری

 

 

سیب زمینی سرخ کرده 

مصرف سیب زمینی سرخ کرده سرطان زا و برای کبد مضر است زیرا سرخ کردن سیب زمینی علاوه بر اسیدهای چرب ترانس سبب تولید دو ماده خطرناک آکریلامید و پروکسید نیز در سیب زمینی می شود. 

 

 سیب زمینی سرخ کرده

 

 

قارچ سوخاری - میگوی سوخاری 

از مشکلات سوخاری ها ، سرخ شدن زیاد آنها و استفاده از آرد فراوان در آنهاست . میگوی سوخاری نسبت به میگوی معمولی به علت حرارت غیرمستقیم آن در اثر قرار گرفتن در یک پوشش خاصیت بیشتری دارد. 

 

میگو سوخاری

 

 

ژامبون تنوری 

ژامبون تنوری از ژامبون معمولی مضرتر است زیرا تنوری کردن، سبب ایجاد ترکیب های حلقوی سرطان زا در ژامبون می شود. 

 

ساندویچ سوسیس 

مصرف سوسیس ها برای سلامت افراد به علت دارا بودن نمک، چربی و مواد نگهدارنده بسیار مضر هستند. مواد نگهدارنده در بدن نیتروزآمین تولید می کند که سرطان زا است. استفاده زیاد از این مواد درازمدت و تجمع آن در بدن سبب سرطان خواهد شد.  

 

ساندویچ کباب ترکی 

ساندویچ کباب ترکی هنگام سرو به آن سس مایونز و خیار شور اضافه نکنیم از سالم ترین ساندویچ هستند. کباب ترکی مرغ بسیار بهتر از کباب ترکی گوشت می باشد. 

 

کباب ترکی

 

 

ساندویچ رست بیف- استیک 

ساندویچ رست بیف- استیک ازساندویچ های خوب محسوب می شود و تنها مشکل آن استفاده از روغن برای سرخ کردن است .

 

رست بیف

 

دوغ، نوشابه، آب میوه و دلستر

دلستر سرشار از ویتامین های خانواده B است و بعد از آن دوغ کم نمک بهترین نوشیدنی به حساب می آید . دلیل بهتر بودن دلستر از دوغ ، نمک زیاد دوغ است. بعد از این دو آب میوه قرار می گیرد اما مصرف نوشابه به علت مضرات زیاد آن به هیچ وجه تو صیه نمی شود.


زیتون

زیتون از بهترین میوه ها یی است که خواص فراوان دارد و روغن آن بسیار سودمند است . زیتون از خوراکی های اصلی در رژیم غذایی مدیترانه ای است که مصرف آن در ایتالیایی ها سبب عمر طولانی مردم این کشور می شود . اگر زیتون شور نباشد دارای اسید اولیک است که از بهترین مواد غذایی است.

 

 

برای مشاهده لیست بهترین فست فود در اصفهان اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده لیست بهترین فست فود در تبریز اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده لیست بهترین فست فود در یزد اینجا کلیک کنید.

 

 

اشتراک گذاری
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
جـدیدتـرین مطـالب