لیست بهترین آژانس هواپیمایی بیرجند

لیست بهترین آژانس های هواپیمایی در بیرجند به همراه شماره تماس و آدرس برای شما عزیزان در جدول زیر جمع آوری شده است همچنین دفاتر هواپیمایی وی آی پی را قبل از جدول می توانید مشاهده بفرمایید.

لیست بهترین آژانس هواپیمایی بیرجند تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
آژانس مسافرتی پارس سیاحت05632222597بیرجند، بلوار صیاد شیرازی، مجتمع میرداماد، واحد 83
آژانس مسافرتی کویران05632228700بيرجند، خیابان مطهری، روبروی مسجد آیتی، پلاک 81
آژانس مسافرتی ستاره 05632441203بیرجند، خیابان ارتش، جنب ایران خودرو
آژانس مسافرتی جلوه05632227770بيرجند، میدان ابوذر، خیابان طالقانی
آژانس مسافرتی پرتو شرق05632444126بیرجند، بلوار مدرس، بعد از خیابان 22
آژانس میناب سیر شرق05632221719بيرجند، خیابان طالقانی، جنب آزمایشگاه شفا، مجتمع فدک، طبقه 1، واحد 6
آژانس مسافرتی نورالرضا05632211600بیرجند، خیابان جمهوری، نبش جمهوری 27، پلاک 208

وب سایت بیلبورد 24 لیست بهترین آژانس هواپیمایی بیرجند را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مسافرت و گردش جز یکی از نیازهای مهم بشر محسوب می شود و امروزه به دلیل مشغله های زیاد و افزایش تنش در کار و زندگی، روز به روز متقاضیان سفر بیشتر شده، از این رو صنعت گردشگری به صنعتی پولساز و مهم تبدیل شده است.
خدمات آژانس های مسافرتی باعث شده تا بسیاری از مردم به راحتی و با خیالی آسوده تور و پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنند. در واقع آژانس های مسافرتی واسطه ای هستند بین مردم و تورگردان ها، هتل داران و خطوط حمل و نقل.

 

آژانس مسافرتی

 

آژانس های مسافرتی چه خدماتی ارائه می دهند؟

- مشاوره به مشتریان در خصوص کیفیت و نرخ هتل ها و اقامتگاه ها و همچنین حمل و نقل هوایی و زمینی
- ارائه انواع پکیج تور(ا نفرادی، گروهی، گردشگری، مذهبی و ...)
- تهیه انواع بلیط اتوبوس، قطار، هواپیما، کشتی و ...
- رزور هتل، مکان های اقامتی و تفریحی و انواع پذیرایی توسط تور حین سفر
- برگزاری تورهای مختلف حین سفر مثل بازدید از مکان های دیدنی و گردشگری، بازید از مکان های مذهبی و ...
- ارائه انواع تورهای خارجی
- صدور ویزا و انواع بیمه های مسافرتی

 

 

آژانس مسافرتی

 

 آژانس مسافرتی یا تورگردان ؟

در واقع آژانس های مسافرتی نقش بسزایی در جذب مشتری دارند و به طور مستقیم با مشتری در ارتباط هستند و می توان گفت که هر گونه موفقیت و یا شکست هتلداران، تورگردان ها و شرکت های حمل و نقل به نوع کار و جلب مشتری توسط این دفاتر مسافرتی وابسته است.
تورگردان ها افرادی هستند که بسته های گردشگری را آماده می کنند و به صورت مستقیم به مسافر یا غیر مستقیم (از طریق آژانس های مسافرتی ) ارائه می دهند. این بسته ها شامل اقامت، حمل و نقل مسافر، خدمات تفریحی و ...می باشد و مشتریان می توانند این بسته ها هم به صورت پکیج خریداری کنند و هم به صورت جداگانه .

 

 

تورگردان

 

 

آژانس مسافرتی الکترونیکی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی همگانی به اینترنت ، افراد کمتری برای خرید تور و پکیج های مسافرتی به صورت حضوری به دفاتر مسافرتی و گردشگری مراجعه می کنند. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید با سرچ در سایت های مسافرتی انواع تور و پکیج ها را مشاهده کنید سپس بلیط و هتل خود را به صورت اینترنتی رزور کنید.

 

 

رزرو بلیط

 

تور مسافرتی و پکیج مسافرتی چه تفاوتی دارند ؟

معمولا افرادی که برای اولین بار می خواهند به سفرهای خارجی بروند به دلیل عدم آشنایی با کشور مورد نظر، اقدام به خرید تورهای مسافرتی می کنند . در این تورها ساعت پرواز، رزرو هتل و خدمات گردشگری از قبل مشخص شده و شما نمی توانید آن را تغییر دهید. تورهای مسافرتی با پروازهای مختلف و هتل های متفاوت به مشتریان ارائه می شود و شما با توجه به قیمت و تاریخ پرواز می توانید یکی از این تورها را انتخاب کنید.
معمولا در توهای مسافرتی فردی به نام تورلیدر همراه شماست که در کشور مورد نظر شما را همراهی می کند و همه افراد تور را به صورت دسته جمعی به مکان های تفریحی و گردشگری می برد و شما باید وقت خود را با تمام اعضای گروه هماهنگ کنید.

 

پکیج مسافرتی چیست ؟

بسیاری از افراد هستند که تمایلی ندارند به همراه تور و به صورت دسته جمعی به گردش بروند و هزینه های زیادی بابت تورلیدر پرداخت کنند پس به سراغ پکیج های مسافرتی می روند. در این پکیج ها شما در هر تاریخ و ساعتی که می خواهید می توانید با قیمتی مناسب بلیط رزرو کنید، همچنین با دستی باز هتل مورد علاقه خودتان را انتخاب و رزرو کنید.
پکیج های مسافرتی معمولا برای افرادی که به دفعات در طول سال به سفرهای کاری به خارج از کشور می روند مناسب است و تورهای مسافرتی برای افرادی که برای اولین بار و به قصد تفریح و گردش می خواهند به خارج از کشور سفر کنند مناسب می باشد.

 

 

تور مسافرتی

 

بلیط های سیستمی و چارتر چه تفاوتی با هم دارند ؟

بلیط های سیستمی بلیط هایی هستند که شما از آژانس های مسافرتی خریداری می کنید و نرخ این بلیط ها مشخص است. یکی از ویژگی های این بلیط ها این است که اگر شما بعد از خرید بلیط، از سفر منصرف شوید می توانید آن برگردانید و مبلغ خود را پس بگیرید. از دیگر مزیت های بلیط های سیستمی این است که هزینه بلیط های کودکان و بزرگسالان با هم متفاوت است و برای بچه ها هزینه ی کمتری دارد پس اگر با خانواده می خواهید سفر کنید بهتر است از بلیط های سیستمی خریداری کنید.

 

 

بلیط چارتر(لحظه آخری) :

یکی از ویژگی های این نوع بلیط ها این است که قیمتشان هر لحظه در حال تغییر است و هر چه به روز پرواز نزدیک تر می شود قیمتشان کمتر می شود و برای کسانی که دنبال بلیط های آخر لحظه ای هستند، مناسب می باشد. این نوع بلیط ها در تعطیلی هایی مثل ایام عید گران تر می شوند و برعکس در روزهایی از سال که مسافرت کم می شود، ارزان تر می شوند.
البته باید گفت که قیمت این نوع بلیط ها برای همه گروه های سنی یکسان است و دیگر معایب این بلیط ها این است که اگر از سفر منصرف شدید امکان استرداد بلیط وجود ندارد و هیچ هزینه ای به شما باز نمی گردد.

 

 

بلیط چاتر

 

 

برای مشاهده لیست بهترین آژانس هواپیمایی رشت اینجا کلیک کنید.

 

 

 

اشتراک گذاری
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
جـدیدتـرین مطـالب