لیست بهترین آموزشگاه کامپیوتر اصفهان

لیست بهترین آموزشگاه های کامپیوتر اصفهان به همراه شماره تماس و آدرس برای شما عزیزان در جدول زیر جمع آوری شده است همچنین آموزشگاه های وی آی پی را قبل از جدول می توانید مشاهده بفرمایید.

لیست بهترین آموزشگاه کامپیوتر اصفهان تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
  آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای سبحان 03136616199شعبه اصفهان: چهار راه آپادانا شماره های تماس : 03136616199 و 09135735494
آموزشگاه کامپیوتر پدیده تجارت۰۳۱۳۶۶۴۴۷۸۱ اصفهان ، خیابان شیخ صدوق شمالی ، شیخ مفید ، کوچه ۷، ساختمان ۱۱۰ ، طبقه ۴ ، واحد۷
آموزشگاه کامپیوتر شریف ۰۳۱۳۳۳۳۳۳۳۳اصفهان ، گلخانه ، خیابان استقلال ، خیابان امیر کبیر
مجتمع آموزشی وحید09925737807اصفهان سه راه حکیم نظامی ابتدای خیابان ارتش
آموزشگاه فراسيستم09137405037اصفهان
مجتمع آموزشی مدرس03134214877خانه اصفهان خیابان گلستانه روبروی پارک
آکادمی علوم انفورماتیک باربد۰۹۳۹۶۶۹۳۷۳۷اصفهان دروازه شیراز - ابتدای خیابان سعادت آباد مجتمع پورپونه بلوک یک طبقه ۲ واحد ۳
آموزشگاه اصفهان صفریک09907741876اصفهان خیابان پروین، خیابان دشتستان جنوبی،نبش کوچه درستکار
آموزشگاه فرافن03134410701اصفهان خیابان رباط سوم مجتمع تجاری ادرای حسنعلی اصفهانی
آموزشگاه کامپیوتر ره جویان03132368219اصفهان، چهارراه وفایی

وب سایت بیلبورد 24 لیست بهترین آموزشگاه کامپیوتر اصفهان را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

امروزه با توسعه دانش وتکنولوژی و فراگیر شدن علم کامپیوتر در تمام رشته ها و مشاغل نیاز به آموزش این علم در همه گروههای سنی کودکان و بزرگسالان حس می شود. به همین دلیل آموزشگاههای کامپیوتر با توجه به نیاز بازار و پیشرفت تکنولوژی در رشته های مختلف  کامپیوتر و رباتیک بطور فراگیر در اقصی نقاط  شهر بازگشایی شد ه و اقدام به برگزاری دوره های مختلف در این رشته نموده استن که اتفاقا  با استقبال زیادی هم روبرو شدنه اند.

اما آموزشگاه های مختلف بسته به خط مشی های خود دروس مختلف را با بهره گیری از استاتید علم کامپیوتر در سطوح متفاوت آموزش می دهند و در پایان دوره مدرک معتبر فنی و حرفه ای به متقاضیان داده می شود.گاهی نیز برخی آموزشگاهها مدارک بین المللی معتبر را جهت مهاجرت و ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به دانشجویان می دهند.

 

بهترین دوره های آموزشی کامپیوتر

 • دوره ICDL :

ICDL مخفف کلمه ی International Computer Driving Licence و به معنای گواهی بین المللی رایانه کار است که خود شامل هفت دوره مهارت اصلی است که برای آشنایی ابتدایی کار با رایانه ضروریست و برای تمام سنین کاربردی و لازم است.

 • با فراگیری این دوره می توانید با هفت مهارت بصورت حرفه ای آشنا شوید و از ان به بهارین نح.و برای خودتان یا حرفه تان استفاده نمایید.
 • برای آموزش دیدن در این دوره نیاز به مهارت خاصی نیستن و حتی برای افرادی هم که هیچ آشنایی با کامپیوتر ندارند منلسب و کاربردی است.
 • معمولا کل آموزش این دوره 130 ساعت است و مییتوان گفت تنها مدرک کامپیوتر است که در اکثر کشورهای جهان معتبر است و در کشور ما نیز در تمام شرکت ها ی دولتی و خصوصی اعتبار دارد و یا حتی داشتن آن برای استخدام الزامیست!

 

آموزش دوره های ICDL :

1- آموزش مفاهیم مقدماتی فناوری اطلاعات و رایانه:

در این مهارت دانشجویان کار با نم افزار و سخت افزار کامپیوتر را یاد می گیرند.بعلاوه با شبکه های اطلاعاتی و کاربرد آنها در رایانه آشنا می شوند.

 

2- آشنایی با برنامه ویندوز (Windows):

در این مرحله یاد می گیرند که چگونه از یاانه و سیستم عامل آن استفاده کنند و چگونگی کار با مدیریت فایل های آن مانند کپی کردن و حذف کردن ، انتقال فایل به cd و.. را می آموزند.

 

3- آشنایی با نرم افزار بسیار کاربردی و مفید مایکروسافت Word :

در این نرم افزار کاربردی که می توان گفت در تمام مشاغل و حرفه ها کارایی دارد با مفهوم پردازش متن ، جدول بندی، الصاق تصویر به متن ، قالب بندی متون و... آشنا می شوند.

 

4- آموزش نرم افزارمایکروسافت EXCEL :

این نرم افزار که مخاطب آن بیشتر دانشجویان حسابداران و ... هستند برنامه جامع و کاربردی برای ایجاد،قالب بندی و ویرایش جداول ریاضی و دسته بندی محتوا با امکان سرچ و جستجو بر روی عناوین است.

 

5- آشنایی با مایکروسافت Access و مفهوم پایگاه داده :

این مهارت بیشتر برای دانشجویان مفید است که می خواهند بطور ابتدایی جداول پایگاه داده را با امکان جستجو ایجاد و ویرایش نمایند.

 

6- نرم افزار ( Power Point) پاور پوینت:

این نرم افزار برای ارائه کنفرانس و محتوای آموزشی بسیار کارآمد است چون به کاربر امکان ایجاد اسلاید های گوناگون متناسب با محتوای ارائه شده و قالبربندی متن ها و ایجاد حرکت روی تصاویرو... را می دهد.

 

7- آموزش اطلاعات شبکه و ساخت پست الکترونیکی و کار با اینترنت:

در این مهارت دانشجو با مفاهیم ایننترنت و چگونگی جستجو در آن آشنا می شود همچنین می تواند برای خودش یک صندوق پست الکترونیکی جهت دریافت و ارسال نامه های الکترونیکی بصورت مجازی از سراسر دنیا داشته باشد.

 

از رشته های دیگری که در آموزشگاه های کامپیوتر تدریس می شود:

 • آموزش نرم افزار های حسابداری
 • آموزش نرم افزار فتوشاپ
 • نرم  افزارهای سینمایی
 • نرم افزار ساخت موزیک ویدئو
 • برنامه نویسی و کد نویسی
 • نرم افزارهای ساخت بازی
 • آموزش طراحی سایت و وورد پرس و... را می توان نام برد.

 

 

برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه کامپیوتر در کرمانشاه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه کامپیوتر در رشت اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه کامپیوتر در بندرعباس اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
جـدیدتـرین مطـالب