موسسه-گاما.webp

موسسه گاما : آموزشگاه برگزیده سال ۱۴۰۲

لیست بهترین آموزشگاه بازیگری بندرعباس


لیست-بهترین-آموزشگاه-بازیگری-بندرعباس
در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

لیست بهترین آموزشگاه های بازیگری بندرعباس به همراه شماره تماس و آدرس برای شما عزیزان در جدول زیر جمع آوری شده است همچنین آموزشگاه های وی آی پی را قبل از جدول می توانید مشاهده بفرمایید.

لیست بهترین آموزشگاه بازیگری بندرعباس تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
تئاتر هرمزگان۰۹۰۵۰۲۳۲۹۵۸ بندرعباس

وب سایت بیلبورد 24 لیست بهترین آموزشگاه بازیگری بندرعباس را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

نکات مهم در انتخاب آموزشگاه بازیگری

بسیاری از جوانان ما با دیدن بازیگران محبوبشان رویای بازیگر شدن و شهرت را در سر می پرورانند و برای رسیدن به رویای خود جذب آموزشگاه های بازیگری می شوند .اما قبل از صرف زمان و هزینه های قابل توجه برای انتخاب یک آموزشگاه بازیگری خوب دانستن چند نکته خالی از لطف نیست.در ادامه مقاله به شما توضیح خواهیم داد که برای شروع بازیگری باید از کجا و چگونه آغاز کنید.

 

آموزشگاه بازیگری

 

 

گام اول :

درست است که شما استعداد خود در زمینه بازیگری را کشف کردید و به دنبال تحقق رویای خود هستید پس باید بازیگری را به نحو صحیحو حرفه ای آموزش ببینید.تقریبا تمام هنر پیشه های مشهور برای رسیدن به این درجه از مهارت در دانشگاه ها یا آموزشگاه های بازیگری (Acting School) آموزش فراوانی دیده اند.خوب است با این واقعیت نیز روبرو شوید که کسب محبوبیت اصلا کار ساده ای نیست و درصد کمی از افراد توانسته اند یک شبه ره صد ساله بپیمایند و با اولین کارشان معروف و شناخته شوند.

چنانچه آموزشگاه غیر حرفه ای را انتخاب نمایید تنها وقت خود را هدر داده ایدو پس از مدتی خسته و ناامید قید رویای خود را می زنید.باید این نکته را نیز اذعان کنیم که تنها انتخاب یک آموزشگاه حرفه ای بازیگری از شما بازیگر خوب نمی سازد.

 

گام دوم:

هنگام انتخاب آموزشگاه دقت کنید که آموزشگاه مورد نظر یا استاد شما برروی کدام یک از تکنیک های بازیگری تاکید و تمرکز دارد.دانستن و انتخاب تکنیک مناسب برای قرار گرفتن شما درز مسیر درست و رسیدن به هدف بسیار مهم است پس ساده از کنار آن نگذرید! برای این کار ابتدا باید تکنیک های بازیگری را به خوبی مطالعه و شناخت پیدا کرده باشید و بر این اساس آموزشگاه خود را انتخاب نمایید.

 

گام سوم:

مراقب باشید بسیاری از آموزشگاه های بازیگری صرفا قصد سودجویی و کسب درآمد دارند و در این آب گل آلود به دنبال شکار یک ماهی طلایی هستند!!بنابراین سرنوشت هنرجویان اهمیت چندانی برایشان ندارد.پس برای انتخاب صحیح یک اموزشگاه بازیگری خوب حتما کارنامه فعالیت آموزشگاه ها را به خوبی بررسی کنید. یک آموزشگاه خوب حداقل باید چند هنرجوی موفق و قابل توجه در زمینه سینما و تلویزیون یا تئاتر داشته باشد.

 

گام چهارم:

مبادا گول شهرت یک استاد را بخورید چون شهرت هیچ تضمینی برای کیفیت تدریس یک استاد نیست.بسیارند بازیگرانی که حرفه ای و کار بلد هستند اما هیچ استعدادی در زمینه انتقال مفاهیم و تدریس ندارند. پس صرف شهرت یک استاد دلیلی برای اعتماد کردن نیست.

 

گام پنجم:

از آنجا که آموزش بازیگری نسبتا گران است و هیچ تعرفه استانداردی ندارد آموزشگاه های بیازیگری نیزغالبا  بر اساس شهرت اساتید خود نرخ کلاس ها را تعیین می کنند.

بنابراین گمان نکنید گران بودن یک آموزشگاه بازیگری تاکید و سندی بر کیفیت آن است.پس با در نظر گرفتن بودجه خود اقدام به انتخاب مناسب کنید تا خدایی نکرده در آخر کار از رویای خود دلسرد نشوید.

 

گام ششم:

نکته حائز اهمیت دیگر توجه به تعداد هنرجویان در آموزشگاه است چون همانطور که می دانید کلاس های بازیگری نیاز به تمرین عملی و ارائه بازخورد به تک تک افراد بصورت مجزا دارد بنابراین جمعیت کلاس بطور مستقیم اثر قابل توجهی بر کیفیت تدریس دارد.سعی کنید در شلوغی کلاس از دید استاد دور نمانید!

 

گام هفتم:

فضای مناسب آموزشگاه و امکانات رفاهی از لحاظ تهویه مناسب، فضای اختصاصی تدریس، ابزارهای تخصصی مورد نیاز برای تمرین هنرجوها و اهمیت دادن به برگزاری نمایش نامه های کوچک و بزرگ توسط هنرجویان از موارد بسیار مهمی است که باتید در انتخاب یک آموزشگاه بازیگری خوب به آن توجه کرد.

 

گام هشتم:

قبل از ثبت نام در آموزشگاه بازیگری منتخب خود حتما با هنرجویانی که قبلا در کلاس ها شرکت کرده اند صحبت و مشورت کرده و به تجربه هایشان گوش کنید.

 

گام نهم:

بعضی از افراد خیال می کنند تنها به صرف شرکت و اتمام یک  دوره ی کلاس  بازیگری و یادگیری تکنیک ها تبدیل به یک بازیگر  شده اند.درحالیکه برای تبدیل شدن به یکبازیگر حرفه ای لازم است در کلاسها و دوره های مختلف شرکت کنید و دائما خود را به چالش بکشید و بطور مداوم تمرین کنید.چون تنها با این راه می توانید خود را رشد داده و به سمت هدفتان سوق دهید.

 

گام دهم :

زمانیکه شما بعنوان یک بازیگر بر روی استعداد و مهارت های خود کار کردید تازه زمان آن فرا رسیده که خودتان را جهت تست بازیگری مهیا کنید و تجربه عملی خود را افزایش دهید این کار در واقع نوعی بازاریابی در بازیگری است که به همان اندازه آموزش مهم است. ولیکن متاسفانه در کشور ایران به این موضوع اهمیت داده نشده و معرفی بازیگران تنها بر عهده دختر عمه و دختر خاله و دوستان باوفا است !!

 نهایتا شما با توجه به معیارها و شرایط تان باید اقدام به انتخاب یک آموزشگاه بازیگری نمایید.ذکر این سخن پایانی نیز خالی از لطف نیست کهبرای تبدیل شدن به یک بازیگر خوب و حرفه ای مثلث بدن ،بیان و استعداد بسیار حائز اهمیت است.

اما بازهم صرف داشتن این سه مورد به تنهایی کافی نیست و مجموعه ای از عوامل باید در کنار هم باشد تا از شما یه بازیگر حرفه ای بسازد و شما را به رویایتان که همان تبدیل شدن به چهره نقش اول یا مکمل یک سریال یا فیلم است برساند.

 

گام یازدهم:

خوب است بدانید که آموزشگاه های حرفه ای بازیگری نیز در زمان ثبت نام به هیچ هنرجویی قول ایفای نقش در سریال یا فیلم را نمی دهند اگر آموزشگاه انتخابی شما چنین کاری کرد پس شما هم در پایان دوره براحتی می توانید حق تان را مطالبه نمایید!

تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد