موسسه-گاما.webp

موسسه گاما : آموزشگاه برگزیده سال ۱۴۰۲

لیست بهترین آموزشگاه آشپزی همدان


لیست-بهترین-آموزشگاه-آشپزی-همدان
در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

لیست بهترین آموزشگاه های آشپزی همدان به همراه شماره تماس و آدرس برای شما عزیزان در جدول زیر جمع آوری شده است همچنین آموزشگاه های وی آی پی را قبل از جدول می توانید مشاهده بفرمایید.

ویژگی بهترین آموزشگاه آشپزی همدان از نظر مردم

 1. استادان با تجربه: آموزشگاه برای بهترین آموزش‌ها نیاز به استادان با تجربه و ماهر دارد. اگر آموزشگاه از اساتیدی با تخصص‌های مختلف در زمینه‌های مختلف آشپزی بهره می‌گیرد، این یک مزیت بزرگ است.
 2. برنامه آموزشی گسترده: آموزشگاه باید برنامه‌های آموزشی گسترده‌ای ارائه دهد تا افراد با تمامی سطوح تجربه، از مبتدی تا پیشرفته، بتوانند درس بگیرند.
 3. آشپزی در عمل: یکی از بهترین راه‌های یادگیری آشپزی، آشپزی در عمل است. بنابراین، آموزشگاه باید فرصت‌های کافی برای تمرین عملی فراهم کند.
 4. تجهیزات و محیط مناسب: آموزشگاه باید از تجهیزات حرفه‌ای و محیطی مناسب برای آموزش بهره ببرد.

لیست بهترین آموزشگاه آشپزی همدان تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
آموزشگاه آشپزی عسل بانو08138322465همدان ، بلوار خواجه رشید،کوچه مروارید، پلاک 174
آموزشگاه لیدی کیک09189159535همدان ، خیابان اعتمادیه، 18 متری سلحشور، کوچه شهید علی کلوپ، پلاک 18

وب سایت بیلبورد 24 لیست بهترین آموزشگاه آشپزی همدان را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

آموزشگاه های آشپزی در دیگر شهرها

 1. لیست بهترین کلاس آشپزی شیراز
 2. لیست بهترین آموزشگاه آشپزی در تهران
 3. لیست بهترین آموزشگاه آشپزی بندرعباس

نکات انتخاب بهترین آموزشگاه آشپزی بین المللی در همدان

 1. مقایسه گزینه‌ها: ابتدا می‌توانید آموزشگاه‌های مختلف آشپزی در همدان را با یکدیگر مقایسه کنید. از نظر استادان، برنامه‌های آموزشی، قیمت و مکان قرارگیری آنها را بررسی کنید.
 2. مشاهده نمونه کارها: اگر امکان دارد، نمونه کارها و غذاهای تولیدی توسط دانش‌آموزان آموزشگاه را مشاهده کنید. این به شما ایده‌ای از کیفیت آموزش و توانایی دانش‌آموزان می‌دهد.
 3. مصاحبه با مدرسین: اگر امکان دارد، با مدرسین آموزشگاه مصاحبه کنید تا با سطح تخصص آنها و روش‌های آموزشی آشنا شوید.
 4. آموزش تئوری و عملی: اطمینان حاصل کنید که آموزشگاه هم تئوری آشپزی را پوشش می‌دهد و هم امکان تمرین عملی فراهم می‌کند.
 5. مدت زمان آموزش: مدت زمان دوره‌های آموزشی را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که با تعهد زمانی شما سازگار است.
 6. قیمت و هزینه: هزینه دوره‌های آموزشی نیز مهم است. اطمینان حاصل کنید که آموزشگاه ارزش خدمات ارائه شده را دارد.
 7. نظرات و امتیازات دیگران: نظرات و تجربیات دیگران که قبلاً از آموزشگاه استفاده کرده‌اند، می‌توانند به شما کمک کنند تصمیم بهتری بگیرید.

با مراعات این نکات و توجه به ویژگی‌های مورد نیازتان، می‌توانید بهترین آموزشگاه آشپزی برای خود را انتخاب کنید.

آشپزی یه هنر لذت بخش و در عین حال مهارتی است که با تجربه کردن بدست می آید. شاید بارها در مسابقه های آشپزی بین چند نفر دیده باشید که با وجود یکسان بودن مواد اولیه اما نتیجه کار و طعم غذا با هم متفاوت است، زیرا آشپزی دارای نکات و دستورعمل هایی است که اگر رعایت نشود نتیجه داخواه بدست نمی آید.
بسیاری از افراد با تجربه کردن این مهارت را بدست می آورند ولی عده ای برای تقویت این مهارت نیاز به آموزش دارند. شرکت در آموزشگاه های آشپزی فرصتی مناسب است که بتوانید این هنر را آموزش ببینید و بعد از گذراندن دوره های آن، کسب درامد کنید و برای تبدیل شدن به یک آشپز حرفه ای باید خیلی صبور باشید. 

آشپزی

کلاس آشپزی آنلاین

از جمله آموزشگاه های آشپزی همدان که اقدام به برگزاری کلاس آشپزی آنلاین کرده است آموزشگاه آشپزی آرسس است.

کلاس آشپزی آنلایندوره های آشپزی آنلاین آموزشگاه آرسس

 1. دوره آنلاین آشپزی ملل
 2. دوره آنلاین غذای سنتی
 3. دوره آنلاین غذای رستورانی
 4. دوره آنلاین فست فود
 5. دوره آنلاین قنادی و شیرینی

شماره تماس :02191094334

 

چند قدم تا آشپز شدن(معرفی سایت آموزش آشپزی رایگان) 

 1. پرس و جو از اطرافیان: تعدادی از نزدیکان شما که دستپخت خوبی دارند ودر این حرفه باتجربه هستند کمک بخواهید. مواد اولیه چند غذا را تهیه کنید و دستورعمل های طبخ آن را بپرسید و شروع به کار کنید و هر جایی که به مشکل برخوردید از آنها راهنمایی بگیرید.
 2. خریدن کتاب آشپزی خوب: هنر آشپزی ،هنر تمرین کردن و تجربه کردن است پس با چند بار خراب کردن غذا نا امید نشوید. سعی کنید از طبخ غذاهای آسان شروع کنید تا انگیزه پخت غذاهای سختتر در شما بیشتر شود.
 3. سرچ کردن در گوگل: شما با سرچ در اینترنت میتوانید دستور پخت هر نوع غذا و شرینی را پیدا کنید پس تنبلی رو کنار بذارید و هر چه زودتر به فروشگاه بروید و مواد اولیه را تهیه کنید و شروع به آشپزی کنید و این اعتماد به نفس را در خودتان تقویت کنید.
 4. تماشای برنامه های آشپزی از تلویزیون: با دنبال کردن برنامه های آشپزی میتوانید بسیاری از ترفندها را یاد بگیرید و خودتان در خانه شروع به آشپزی کنید و این مهارت را در خودتان تقویت کنید. 
 5. ثبت نام در کلاس آشپزی همدان :بسیاری از افراد می خواهند که آشپزی را به طور حرفه ای آموزش ببینند و مدرک معتبر بگیرند که در نهایت بتوانند از آن کسب درامد کنند.در این صورت شما باید در یکی از بهترین کلاس آشپزی در همدان ثبت نام کنید و با حضور در دوره های تخصصی، خود را برای ورود به بازار کار آماده کنید. 

از جمله سایت هایی که می توانید به ویدیئو های رایگان آموزش آشپزی دسترسی داشته باشید سایت آشپزشو است.

کلاس اشپزی همدان

طرز تهیه کوکو تایلندی(منبع سایت آشپزشو)

مدرک بین المللی آشپزی فنی حرفه ای همدان

برای دریافت مدرک بین المللی آشپزی فنی حرفه ای همدان، باید در آموزشگاه های آشپزی معتبری که پس از پایان دوره شما را به فنی حرفه ای جهت شرکت در آزمون معرفی می کنند ثبت نام کنید. بنابراین اگر قصد دریافت مدرک بین المللی آشپزی را دارید باید حتما دز هنگام ثبت نام از مسئول ثبت نام پرسو جو کنید که شرایط برای دریافت مدرک بین المللی از طریق آموزشگاه آنها وجود دارد یا خیر.

ویژگی های بهترین آموزشگاه آشپزی در همدان

وجود اساتید مجرب و دلسوز در آموزشگاه می تواند در موفقیت شما نقش اساسی داشته باشد چرا که گفتن جزییات و کوچکترین نکات میتواند از شما یک آشپز حرفه ای بسازد.
یک آموزشگاه خوب باید هزینه کلاس هایش مناسب باشد تا هنرجویان قدرت پرداخت آن را داشته باشند یا هزینه را به صورت اقساط دریافت کند.
کلاس های آموزشی باید متنوع و شامل جدیدترین دوره های آشپزی اعم از ایرانی و خارجی باشد تا هر کسی بنا به علاقه خود بتواند در این کلاس ها شرکت کند.
آموزشگاه باید در پایان دوره های آموزشی و گرفتن آزمون از هنرجویان ،مدرک معتبر و بین المللی ارائه دهد تا هنرجویان بتوانند با این مدرک وارد بازار کار شوند یا برای مهاجرت از طریق آشپزی اقدام کنند. 

در آموزشگاه آشپزی همدان چه چیزهایی آموزش داده می شود ؟

- آموزش غذاهای سنتی 

همین طور که از اسمش پیداست در این دوره غذاهای سنتی و اصیل ایرانی که بسیار متنوع هستند با روش های مختلف آموزش داده می شود که از جمله این غذاها میتوان به پلو و خورشت ها، انواع کباب و جوجه کباب، آبگوشت، حلیم، کتلت و انواع شامی ها و ... نام برد.

- آموزش غذاهای بین الملل 

غذاهای معروف و مرسوم کشورهای مختلف که در بین اکثرمردم شناخته شده است و در اکثر رستوران ها در دنیا طبخ می شود، آموزش داده می شود.

- آموزش انواع فینگرفود 

فینگرفودها غذاهای کوچکی هستند که به یکباره با دست خورده میشوند و معمولا در مهمانی ها سرو می شود. بیش از 100 مدل فینگرفود در آموزشگاه آموزش داده می شود.

- آموزش فست فود 

در این دوره انواع پیتزا، همبرگر، سوخاری ها، انواع ساندویچ و دیگر فست فودها آموزش داده می شود.

- آموزش دوره های کافی شاپ 

در این دوره جدیدترین متدهای ساخت نوشیدنی ها سرد و گرم، بستنی ها، انواع گلاسه ها، ماگاریتاها، آبمیوه های طبیعی، اسموتی و... آموزش داده می شود.  

 فینگرفود

هزینه کلاس آشپزی در همدان

هزینه کلاس آشپزی در همدان بر اساس فاکتور های زیر متفاوت است:

 1. کلاس آشپزی آنلاین و یا کلاس آشپزی حضوری در همدان
 2. نوع دوره آموزشی، آموزش غذاهای سنتی، آموزش فینگرفود، آموزش غذاهای بین الملل، آموزش فست فود،آموزش غذاهای رستورانی، آموزش دسرها، آموزش آشپزی ایرانی و...
 3. تعداد جلسات

جهت اطلاع از هزینه کلاس آشپزی در همدان با شماره هایی که در جدول معرفی آموزشگاه های آشپزی همدان قرار داده شده تماس حاصل بفرمایید.

بازارکار و آینده شغلی آشپز

امروزه به دلیل مشغله های زیاد در جامعه، افراد زیادی روزانه به فست فود ها و رستوران ها مراجعه میکنند و به همین دلیل تعداد رستوران ها و فست فودهایی که راه اندازی می شوند روز به روز در حال افزایش است . پس میتوان دید که فرصت های شغلی زیادی برای آشپزها بوجود می آید.
یک آشپز بعد از گذراندن دوره های آشپزی می تواند در مراکز تهیه غذا، رستوران ها، فست فود ها و شرکت ها مشغول به کار شود در غیر این صورت میتواند برای خودش یک رستوران یا فست فود راه اندازی کند و مدیریت آن را برعهده بگیرد . همچنین آشپز های حرفه ای و باسابقه میتوانند یک آموزشگاه آشپزی تاسیس کنند و به هنرجویان آموزش دهند.
خیلی از افراد بعد از گرفتن مدرک بین المللی آشپزی اقدام به مهاجرت کشورهایی میکنند که فرصت های شغلی زیادی برای آشپزی در آنجا وجود دارد همچون کانادا، ترکیه و استرالیا. 

تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد