موسسه-گاما.webp

موسسه گاما : آموزشگاه برگزیده سال ۱۴۰۲

لیست بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهان


لیست-بهترین-آموزشگاه-آرایشگری-زنانه-در-اصفهان
در این مقاله چه خواهیم گفت... [ نمایش سر فصل ها ... ]

لیست بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه اصفهان به همراه شماره تماس و آدرس برای شما عزیزان در جدول زیر جمع آوری شده است همچنین بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را قبل از جدول می توانید مشاهده بفرمایید.

لیست بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهان تلفن و آدرس

نام مجموعه شماره تماس آدرس
آموزشگاه بانو زاهدی زیر نظر فنی و حرفه ای و اتحادیه آرایشگران09133695267چهارباغ بالا مچتمع اوسان طبقه دو واحد ۲۱۶ ورودی کاخ یک
آموزشگاه آرایش پیرایش خوشه اصفهان03136248943اصفهان، ابتدای خیابان نظر غربی، نبش کوچه سعدی
آموزشگاه مراقبت زیبایی بانو کافعی( ویژه بانوان)09132238009

وب سایت بیلبورد 24 لیست بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهان را برای شما به همراه تلفن و آدرس فراهم کرده است جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

در انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهان، به چند نکته مهم باید دقت کرد:

 1. محیط و تجهیزات: ابتدا باید به محیط و تجهیزات آموزشگاه توجه کنید. آیا محیط آموزشگاه پاک و بهداشتی است؟ آیا تجهیزات و ابزارهای آموزشی در حد نیاز دانشجویان است؟
 2. استادان: استادان آموزشگاه نقش بسیار مهمی در کیفیت آموزش دارند. باید مطمئن شوید که استادان با تجربه و ماهر هستند و دارای مدارک و مجوزهای لازم هستند.
 3. برنامه آموزشی: باید برنامه آموزشی آموزشگاه را مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که شامل تئوری و عملیات آرایشگری می باشد. همچنین باید به این نکته هم توجه کنید که آیا برنامه آموزشی بازار کار را پوشش می دهد یا خیر؟
 4. شهرت آموزشگاه آرایشگری: شهرت و اعتبار آموزشگاه نیز مهم است. بهتر است قبل از ثبت نام، با دانشجویان قبلی آموزشگاه صحبت کنید و نظرات و تجربیات آنها را درباره کیفیت آموزشگاه و محتوای آموزشی جمع آوری کنید.
 5. هزینه کلاس آرایشگری: نهایتاً هزینه آموزش نیز باید مد نظر قرار گیرد. باید هزینه آموزشگاه را با کیفیت آموزشی آن مقایسه کنید و مطمئن شوید که بهترین انتخاب را برای خود انجام می دهید.

در آموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهان چه چیزهایی آموزش داده می شود؟

در دوره های آموزش آرایشگری زنانه در اصفهان ، به دانشجویان مهارت های زیادی در زمینه آرایش، مراقبت از پوست و مو و اصول زیبایی شناسی آموزش داده می شود. در ادامه، به برخی از مهمترین موضوعاتی که در دوره های آرایشگری زنانه آموزش داده می شود، اشاره می کنیم:

 1. پایه های آرایش: شامل آموزش نحوه اعمال فاندیشن، پودر، رژگونه و آی لاینر و مراحل ساختاردهی چهره است.
 2. مراقبت از پوست: شامل آموزش نحوه تمیز کردن پوست، نحوه اعمال مرطوب کننده، کرم ضد آفتاب، ماسک های پوستی و مراقبت های پوستی متنوع دیگر است.
 3. مراقبت از مو: شامل آموزش نحوه شستشو و مراقبت از مو، نحوه استفاده از روغن های مو، نحوه کوتاه کردن مو و رنگ کردن مو است.
 4. طراحی ابرو: شامل آموزش نحوه شکل دهی ابرو با استفاده از قیچی و اصلاح کننده ابرو است.
 5. طراحی ناخن: شامل آموزش نحوه شکل دادن به ناخن ها، استفاده از لاک و مانیکور و پدیکور است.
 6. اصول زیبایی شناسی: شامل آموزش نحوه شناسایی و استفاده از نواحی صورت مختلف، تعیین شکل چهره و اعمال آرایش مطابق با آن است.
 7. آرایش عروس: شامل آموزش نحوه آرایش عروس 

کلاس آموزش آرایشگری زنانه در اصفهان

آرایشگری یکی از حرفه های جذاب و امروزی می باشد وامروزه با فراگیر شدن آرایش و پیرایش بسیاری از افراد به یادگیری این حرفه روی آورده اند. و اکثر هنرجویان به دنبال افتتاح یک سالن بعد از گذراندن دوره های آرایشگری در آموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهان هستند.

آموزشگاه های آرایشگری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می کنند و توجه داشته باشید که هیچ کدام از آموزشگاههای  آرایشگری خود مدرکی صادر نمی کنند وپس از اتمام دوره آموزش آرایشگری مدرک معتبر آرایشگری از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان اعطا می گردد. فرد پس از دریافت مدرک می تواند به عنوان آرایشگر شروع به فعالیت نماید. آموزش آرایشگری به دو صورت تئوری و عملی انجام می شود که دریافت مدرک آرایشگری نیازمند به قبولی در آزمون های هر دو نوع آموزش است

 1. آموزش پیرایشگر ابرو صورت زنانه  
 2. آرایش ناخن های دست و پا
 3. آموزش میکاپ و شینیون
 4. آموزش گریم و میکاپ زنانه
 5. میکروپیگمنتیشن
 6. هاشور ابرو
 7. آموزش اکستنشن و بافت
 8. آموزش شینیون
 9. آموزش پیرایش و کوتاهی موی زنانه
 10. آموزش کوتاهی موی زنانه از روی  کاتالوگ
 11. آموزش اپیلاسیون
 12. آموزش پاکسازی پوست
 13. آموزش آرایشگر عروس
 14. آموزش دکلره مو
 15. آموزش خودآرایی 

 بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهان لیست دوره های آرایشگری زنانه در اصفهان

دوره های آموزشی آموزشگاه آرایشگری در اصفهان دارای شاخه های متفاوتی است.

 1. آموزش گریم و میکاپ : این دوره شامل گریم و میکاپ ، خود آرایی ، آرایش عروس و گریم کودک است.
 2. آموزش دوره و خدمات مو : در این دوره آموزش رنگ و مش، شینیون ، آموزش انواع بافت مو ، آموزش براشینگ مو ، آموزش انواع کوتاهی مو و شینیون عروس ، کراتینه مو ، آموزش کاتالوگ خوانی رنگ خواهید داشت.
 3. آموزش کاشت و طراحی ناخن : نحوه کاشت ناخن ، چگونگی طراحی ناخن ، پدیکور و مانیکور ، پارافین تراپی را در این دوره آموزش می بینید.
 4. خدمات مرتبط با پوست و صورت : فیبروز ابرو ، اصلاح صورت و ابرو ، پاکسازی صورت ، میکرونیدلینگ ، میکروپیگمنتیشن و مواردی از این قبیل را در این گروه آموزشی ، آموزش خواهید دید.

شما می توانید با توجه به علاقه خود در یک یا چند دوره آموزشی شرکت کنید و پس از پایان دوره و شرکت در آزمون فنی و حرفه ای ، مدرک قابل ترجمه بین المللی خود را دریافت کنید.

آموزشگاه آموزش گریم و میکاپ در اصفهان

آموزش گریم و میکاپ در اصفهان یکی از پر طرف دار ترین دوره های آموزش آرایشگری زنانه اصفهان است . آموزش گریم و میکاپ یا متعادل اسزی چهره شامل :

 1. آشنایی با انواع فرم های صورت
 2. آشنایی با انواع پوست
 3. آموزش کانتورینگ خشک و چرب بر اساس نوع چهره فرد
 4. اصول میکاپ ، روش های گریم و متعادل سازی صورت  و تکنیک های بروز گریم و میکاپ
 5. آرایش ابرو
 6. هایلایت کردن صورت با استفاده از هایلایتر
 7. آموزش فیکس کردن میکاپ
 8. آموزش انواع سبک های میکاپ ، میکاپ اروپایی یا لایت ، میکاپ شرقی ، میکاپ کلاسیک ، میکاپ هالیوودی ، میکاپ عربی ، میکاپ عربی ، میکاپ هندی

نکته قابل توجه اینکه این دوره پیشنیاز ندارد و شما هنرجو پس از پایان دوره توسط آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شود و پس از موفق شدن در آزمون می تواند مدرک آموزش گریم ومیکاپ خود را دریافت کند.

کلاس های بهترین آموزشگاه میکاپ در اصفهان معمولا به صورت خصوصی(1 الی 3 نفر) و یا نیمه خصوصی (3 الی 8 نفر) تشکیل می شود. پس از پایان این دوره و دریافت مدرک فنی حرفه ای میتوانید به راحتی وارد بازار کار شوید.

آموزشگاه کاشت ناخن در اصفهان

از دوره های جذاب و محبوب بخصوص برای افرادی که داری سلیقه و هنر طراحی هستند دوره آموزش کاشت و طراحی ناخن است.

در دوره های آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای در آموزشگاه کاشت ناخن در اصفهان هنرجو به صورت مرحله به مرحله با تمام اصول کاشت ناخن را آموزش می بیند.

دوره کاشت ناخن اصفهان معمولا شامل :

 1. آشنایی با ساختار ناخن
 2. آموزش ابزارهای مورد نیاز برای کاشت ناخن
 3. انواع روش های کاشت ناخن (کاشت ناخن با فرمر،کاشت ناخن با ژل ،کاشت ناخن با پودر و اکریلیک ،کاشت ناخن با تیپ و...)
 4. آموزش مانیکور و لاک ژل
 5. آموزش طراحی ناخن
 6. آموزش ترمیم ناخن
 7. آموزش نحوه ترکیب رنگ در طراحی ناخن
 8. کار با  دستگاه یووی

این دوره از پردرآمدترین دوره های آرایشگری اصفهان است. چون شما علاوه بر این که مشتریان جدید در طول ماه خواهید داشت مشتریان قبلی شما برای کارهایی مانند ترمیم و طراحی ویا حتی کاشت مجدد به  شما مراجعه خواهند کرد.

سر فصل های آموزش میکاپ حرفه ای در اصفهان شامل چیست؟

سرفصل‌های آموزش میکاپ حرفه‌ای در اصفهان بسته به دوره و آموزشگاه مختلف ممکن است متفاوت باشد. اما به طور کلی، سرفصل‌های آموزش میکاپ حرفه‌ای در اصفهان ممکن است عبارت باشد از:

1- مبانی آرایشگری
2- مبانی پوست‌شناسی
3- آموزش نکات آرایش مخصوص هر نوع پوست (خشک، چرب، مختلط و ...)
4- تکنیک‌های آرایش چشم و ابرو
5- تکنیک‌های آرایش صورت و پوست
6- آموزش تکنیک‌های کانتورینگ و هایلایتینگ
7- آموزش آرایش عروس
8- آموزش آرایش مدلینگ
9- آموزش آرایش پایه و ترمیمی
10- آموزش تکنیک‌های آرایش لب

همچنین، در برخی آموزشگاه‌های آرایشگری در اصفهان، به دانشجویان نیز آموزش داده می‌شود که چگونه به صورت حرفه‌ای با مشتریان برخورد کنند، بازاریابی کنند و مهارت‌های ارتباطی لازم برای یک آرایشگر حرفه‌ای را پیاده کنند.

هزینه آموزش آرایشگری زنانه در اصفهان

هزینه آموزش آرایشگری زنانه در اصفهان به دلیل تفاوت آموزشگاه‌ها و دوره‌ها، مدت زمان دوره و سطح آموزشی، متفاوت است و قیمت نهایی بسته به همه این عوامل می‌تواند متغیر باشد.

به عنوان مثال، در برخی آموزشگاه‌ها، دوره آرایشگری زنانه مبتدی ممکن است با هزینه حدود 2 تا 3 میلیون تومان ارائه شود، در حالی که در برخی آموزشگاه‌ها، هزینه این دوره ممکن است بیشتر یا کمتر باشد.

همچنین، دوره‌های پیشرفته تر و تخصصی‌تر آرایشگری زنانه، هزینه بیشتری دارند. برای مثال، دوره آموزش آرایش عروس در برخی آموزشگاه‌ها با هزینه حدود 5 تا 10 میلیون تومان ارائه می‌شود

بنابراین جهت دریافت اطلاعات هزینه با شماره های بهترین آموزشگاه آرایشگری اصفهان که داخل جدول قرار داده شده اند تماس حاصل بفرمایید.

مدرک آرایشگری فنی حرفه ای اصفهان

تعداد زیادی آموزشگاه آرایشگری زنانه اصفهان برگزار کننده دوره های آرایش و پیرایش هستند. باید توجه داشته باشید که هیچ آموزشگاه آرایشگری زنانه خودش مدرکی صادر نمی کند و شما باید برای دریافت مدرک پس از گذراندن هر کدام از دوره ها در آزمونی که از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود شرکت کنید. این دوره ها هم به صورت کتبی و هم به صورت عملی برگزار می شود بنابراین باید خود را برای این دو آزمون آماده کنید.

در صورت موفق شدن در آزمون شما مدرک آرایگشری فنی حرفه ای دریافت خواهید کرد. در ضمن این مدارک قابل ترجمه بین المللی است.

مدارک مورد نیاز برای گرفتن مجوز سالن آرایشگری در اصفهان

بعد از گذزاندن دوره های آرایشگری در یکی از آموزشگاههای آرایشگری و دریافت دیپلم آرایشگری جهت اخذ مجوز بازگشایی یک سالن به موارد زیر نیاز می باشد. 

 1. فتوکپی سند مالکیت از تمامی صفحات برابر اصل (مالک یا مستاجر فرقی نمی کند باید داشته باشند)
 2. فتوکوپی پایان کار تجاری یا اداری برابر اصل
 3. اجاره نامه بنگاهی ( اجاره نامه باید با کد رهگیری باشد) برابر اصل ( شغل آرایشگری و طبقه قید شود. اجاره نامه به نام متقاضی دارای تاریخ اعتبار و مطابق با پلاک ثیتی سند تنظیم شود).
 4. فتوکپی دیپلم آرایشگری از وزارت کار و فنی حرفه ای 
 5. فتوکپی شناسنامه از تمام صفحات(هر سه برگ) و فتوکپی کارت ملی(پشت و رو) برابر اصل.
 6. رضایت محضری همسر(درصورت مجرد بودن رضایت محضری پدر و یا در صورت مطلقه بودن، فتوکپی تمام صفحات طلاق نامه و یا فتوکپی گواهی فوت پدر و یا همسر)
 7. فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی
 8. 10قطعه عکس 3*4
 9. کپی فیش تلفن آرایشگاه
 10. (طبقات همکف اول-دوم-سوم)
 11. حداقل متراژ جهت آرایشگری 12 مترمربع
 12. حداقل متراژ چهت آرایشگری و اپیلاسیون 18 مترمربع
 13. حداقل سن برای اخذ پروانه 18 سال  
 14. کد پستی صحیح آرایشگاه الزامی است

 

اموزشگاه ارایشگری در اصفهان

 بیشتر خانم ها جوان به خودآرایی علاقه مند هستند شما می توانید با رعایت تکنیک های اساسی آرایشی صورت خود را به زیبایی میکاپ کنید. در این مطلب آموزش خودآرایی صورت را ملاحظه خواهید کرد.

خودآرایی نیازمند مهارت و حوصله است شما می توانید با تمرینات زیاد در خود آرایی ماهر شوید. اگر شما مهارت کافی را در خودآرایی کسب کنید برای میکاپ خود دیگر نیازی به آرایشگاه رفتن ندارید. آموزش خودآرایی این مطلب شما را با تکنیک های آرایشی صورت به خوبی آشنا خواهد کرد.

آموزش خودآرایی برای مبتدی ها

در مرحله اول آرایش صورت بهتر است که صورتتان را با آب و صابون به خوبی بشویید. 

بعد از این که صورتتان را به طور کامل خشک کردید از کرم و یا کرم پودر با قدرت پوشش دهندگی بالا استفاده کنید. با استفاده از کرم پوست شما حالت یکنواخت پیدا می کند و شما می توانید به کمک کرم یا کرم پودر رنگ دلخواهتان را به پوست صورتتان بدهید. اگر شما پوست روشن و سفیدی دارید و ترجیح می دهید که پوستتان را تیره تر کنید بهتر است که از کرم ها با شماره 4 به بالا استفاده نمایید. بهتر است که رنگ کرم پودر شما برای روز به رنگ پوستتان نزدیک تر باشد و برای شب از کرم پودر هایی که دو درجه از پوستتان تیره هستند استفاده نمایید.

 

آموزش آرایشگری اصفهان

 درمرحله بعدی با کمک یک کرم پودر تیره تر از کرم زیر ساز برجستگی هایی را برای صورت خود ایجاد کنید. خط گونه را با کمک کرم تیره برجسته کنید و زیر چشم و بالای گونه ها را مقداری روشن تر کنید. اگر شما تمایل دارید که بینی خود را کوچک تر نشان دهید روی خط بینی را به کمک یک کرم تیره مقداری تیره کنید. ایجاد برجستگی های صورت را بهتر است که با کمک اسفنج تمیز یا قلم موی مخصوص گریم انجام دهید و اطراف کرم تیره را محو کنید تا گریم صورت طبیعی تری را داشته باشید.

‎درمرحله سوم آموزش خودآرایی باید از پودر فیکس برای ثابت کردن آرایش خود استفاده نمایید. اگر شما در منزل فیکساتور ندارید می توانید از پودر بچه برای تثبیت کردن آرایش خود استفاده کنید. برای استفاده از پودر فیکس قلم بزرگی را که شبیه به قلم رژ گونه است در داخل پودر فیکس یا پودر بچه بچرخانید و سپس قلم را به همه جای صورت خود بمالید با این کار همه سطح پوست شما یکدست خواهد شد و پودر سایه از روی صوتتان به راحتی پاک می شود.

‎در مرحله پنجم خودآرای اگر ترجیح می دهید که گونه های شما برجسته تر و چشمانتان درشت تر به نظر برسند تیرگی های زیر خط گونه و روشنی های ناحیه بالای گونه و زیر چشم هایتان را بیشتر کنید. برای خودآرایی از قلمو مو ها با جنس خوب و کیفیت عالی استفاده نمایید تا آرایش شما پس از خاتمه کار مرتب باشد.در این مرحله طراحی چشم های خود را انجام دهید قبل از زدن سایه رنگ سایه تان را انتخاب نمایید بهتر است که رنگ سایه با رنگ لباس مجلسی شما مطابقت داشته باشد. برای آرایش روز از رنگ های مات و کم رنگ استفاده کنید و برای آرایش شب از رنگ های براق و پر رنگ بهتر است استفاده کنید. 

آموزشگاه فنی حرفه ای آرایشگری اصفهان

اگر شما ترجیح می دهید که خط سایه چشم هایتان مشخص باشد می توانید از چسب های مخصوص آرایش صورت استفاده کنید و چسب را به پایین چشم خود بزنید و بعد از اتمام کار طراحی چشم چسب را از صورتتان جدا کنید.اگر شما می خواهید از خط چشم استفاده کنید می توانید در این مرحله از یک مدل خط چشم که به فرم چشم های شما می آید استفاده کنید.

مهم ترین مرحله در میکاپ چشم ریمل زدن است. از ریمل های پلاستیکی برای آرایش چشم های خود استفاده نکنید زیرا این ریمل ها باعث ریزش و شکسته شدن مژه های شما می شوند. ریمل را به صورت زیگزاگی به مژه های خود بزنید و قبل از زدن ریمل حتما محلول اضافی سر برس را بگیرید تا مژه هایتان به هم نچسبند.

آموزش آرایش صورت باید با کمک یک رژگونه مناسب گونه هایتان را برجسته کنید. بهتر است که رنگ رژگونه شما متناسب با رنگ رژلب تان باشد. با کمک قلمو مویی درشت و نرم بهتر است که رژگونه خود را بزنید. مناسب ترین رنگ های رژگونه برای میکاپ روز رنگ های روشن و یا مات هستند.

مدل رژ لب با رنگی مناسب به آرایش شما جلوه می دهد. برای آرایش در روز بهتر است که از رنگ های مات استفاده کنید و برای آرایش شب رنگ های تیره تر می توانند بهترین ایده باشند.

برای جذابیت چشم های خود بعد از اتمام آرایش صورت از مداد چشم در داخل چشم های خود استفاده نمایید. مداد چشم های چرب ماندگاری بیشتری دارند بنابراین از این نوع مداد ها برای داخل چشم خود استفاده کنید. مناسب ترین رنگ مداد چشم برای خانم ها و دختران جوان رنگ های روشن است و مداد چشم تیره برای خانم ها با سن بالا می تواند بهترین ایده باشد.

پیشنهادات بیلبورد 24

 1. بهترین آموزشگاه خیاطی اصفهان
 2. بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان
 3. بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان
 4. بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان
 5. بهترین آموزشگاه موسیقی اصفهان
 6. بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه اصفهان
 7. بهترین آموزشگاه موسیقی کودکان در اصفهان
 8. بهترین آموزشگاه کامپیوتر اصفهان
 9. بهترین آموزشگاه آشپزی اصفهان
 10. بهترین آموزشگاه شیرینی پزی در اصفهان
 11. بهترین آموزشگاه های کنکور اصفهان
 12. بهترین آموزشگاه آموزش ارز دیجیتال در اصفهان
 13. بهترین آموزشگاه نقاشی اصفهان
 14. بهترین کلاس خوشنویسی اصفهان
 15. بهترین کلاس بازیگری اصفهان
 16. بهترین آموزشگاه آموزش ماساژ اصفهان
 17. بهترین آموزشگاه الکترونیک اصفهان
 18. رشته طلا و جواهر سازی فنی حرفه ای اصفهان
 19. آموزش رزین در اصفهان
 20. بهترین موسسه حسابداری در اصفهان
 21. بهترین آموزشگاه رباتیک در اصفهان
 22. بهترین آموزشگاه زبان کره ای در اصفهان
 23. بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان
 24. بهترین آموزشگاه زبان چینی اصفهان
 25. بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در اصفهان
 26. آموزش زبان روسی در اصفهان
 27. بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی در اصفهان
 28. بهترین آموزش اکسل در اصفهان
 29. آموزش تکنسین داروخانه در اصفهان
 30. بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در اصفهان
 31. بهترین آموزشگاه معماری اصفهان
 32. آموزش تاتو با مدرک بین المللی در اصفهان
 33. ادرس نمایندگی یوسی مس در اصفهان
 34. بهترین آموزشگاه زبان اصفهان
مـطالـبی که شـاید به آنـها نیـاز داشـته باشـید
تمام حقوق مادی و معنوی برای بیلبورد 24 محفوظ می باشد